Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 ev koruli ferfiak! Felvalla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 ev koruli ferfiak! Felvallalnatok a szuleitek elott a baratnotoket, ha az csak 18 eves?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
lőd fejbe magad
2011. júl. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
En vagyok a csaj, amugy meg azert kerdezem, mert ugy all a dolog, hogy egy 30 eves ferfivel ossze fog jonni a dolog. Egy faluban lakunk(2000 szemely lakik ebben a faluban) a szuleim ismerik az o szuleit, de az apja az alpolgarmester...
2011. júl. 29. 18:06
 3/10 anonim ***** válasza:

Apám és anyám közt is kb. ekkora korkülönbség van és soha semmilyen konfliktus nem volt a két család között, sőt, nagyon jó a kapcsolat!

Ha a lány 18 évesen fejben érett, akkor nincs semmi probléma és igen, felvállalnám. Azonban a mai 18 éves lányokból kiindulva...

2011. júl. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%

ha szerelmes volnék naná... aki nem vállalja a szerelmét, annak nincs is szerelme... az nem szerelem...

ja még nemvok 30, de tuti vállalnám, ha egy 14-15 évesbe szeretnék bele mondjuk

22/f

ui: egyelőre nemfogok, mert van egy 19 éves barátnőm :)

2011. júl. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
ebben a korban ez nagyon nagy generációs szakadék. Nagyon sok probléma merülhet majd fel.
2011. júl. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"generációs szakadék"???

Te miről beszélsz?!?!

Én igen, felvállalnám!

2011. júl. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Felvállalnám minden további nélkül. Remélem azért nem érdek-érzelem, ami divat lett mostanság (alpolgármester)?

Generációs szakadék:vagy igen vagy nem, attól függ fiatalos-e az illető vagy már inkább húz a középkor felé.

Ez műveltség, nyiottság, személyiség kérdése. Idővel a 12 év tényleg elmélyülhet még jobban, de nem biztos h így lesz. Ezt Te látod ill. érzed rajta. A szerelem elmúlik.

2011. júl. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

30 év! Az már férfikor! Egy férfinak mit számít, hogy mit szólnak a szülei? Hiszen már egy felnőtt férfiember?! Ha ez nem áll fenn, akkor hagyd a fenébe!


Ha nem lennél 18, most nagyon durva válaszokat kaptál volna!

2011. júl. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

tegnap 19:01


Miről beszélek?

Arról, hogy egy 18 éves gyerek még nagy valószínűséggel tanul, jó esetben a szülei védőbástyái közt van, nem tapasztalt még semmit az életből, teljesen más felfogása van, mint egy 30 évesnek, akinek ekkorra már van egzisztenciája és terve egy normális család alapítására. Egy 18 éves lánynak viszont elég szomorú, hogyha családalapításon jár a feje, amikor még tanulnia kéne és bulizni.


És az is elég nagy baj, hogyha egy 18 éves lány úgy gondolkodik, mint egy 30 éves, mert ahhoz nagyon sok gondon kellett átmennie, és az is szomorú , hogyha egy 30 éves úgy gondolkozik, mint egy 18 éves.



Köztem meg közted is óriási szakadék van, az én javamra az intelligenciából. Míg te csak anynit írtál, hogy "miről beszélsz?????" én értelmesen ki is fejeztem magam.

2011. júl. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez nem kérdés. 18 éves már jogilag is nagykorú, szóval semmi akadálya!
2011. dec. 30. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!