Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha van egy keresztény srác és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy keresztény srác és bejövök neki, de nekem csak egy kicsit tetszik akkor járjak vele?

Figyelt kérdés
de csak egy hangyányit tetszik
2011. aug. 2. 11:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

és azzal semmi gond nem lenne, hogyha keresztény(nekem igen, mert vanank szexuális igényeim, és nem akarok szenvedni emiatt) de hogy csak egy hangyányit tetszik... és az a hangyányi tetszés is gondolom azért van, mert keresztény.


amúgy szomorú, amikor az emberek úgy választanak párt, hogy keresztény-nem kerestény.

2011. aug. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Azért mert valaki keresztény, egyáltalán nem biztos, hogy prűd is, szenteskedő is. A kettőnek semmi köze egymáshoz.


Vannak akik kiforgatva, szélsőségesen értelmezik a kereszténységet, vannak akik pedig normálisan. párhuzamba állítva a világgal, ahogy Jézus is tanította. Jézus soha nem mondta, hogy ne élvezd az életet, és ne örülj a szép és jó dolgoknak. Ez néhány begyöpösödött papnak köszönhető csupán, akik ezt sulykolják az emberekbe.


Jézus tanítása röviden: Szeresd embertársaid mint önmagad. Ne gyűlölködj, tudj megbocsátani. Élvezd az életet, de úgy, hogy azzal ne kesertsd meg más életét. Próbáld meg betartani Isten törvényeit, ha meg nem sikerül, bánd meg, de őszintén. Nem olyan túl bonyolult ez. Nincs benne szó sem cölibátusról, sem maszturbálás tiltásáról, sem arról, hogy a szexualitás bűn lenne. Ez utóbbiak mind korlátolt emberek utólagos kitalációi.

2011. aug. 6. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

szerintem nem érdemes vele járni, ha nem tetszik nagyon.

biztosan találsz olyat is, akire azt mondod, hogy ez igen, bele tudnék szeretni, el tudnám vele képzelni az egész életem!

vannak keresztény fórumok a neten, ott is találhatsz párt akár.

én is keresztény vagyok, de nem kötöm valláshoz a párválasztást. nem is veszem szigorúan az egészet( pl. igyekszem úgy élni, hogy másoknak ne ártsak, és senkit ne utáljak, de pl. már nem vagyok szűz. olyan kapcsolatba nem megyek bele, ahol szerető lennék, meg ilyesmi).

sztem imádkozz Istenhez, ő majd ad neked egy útmutatást, és biztos vagyok benne, hogy találsz olyat, aki nem csak hangyányit, hanem nagyon-nagyon tetszik :D

20/L

2011. aug. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

02:31

Te a tipukus esete vagy annak,aki azt és úgy értelmezi a bibliát,ahogy jónak látja, nem pedig aszerint,ahogy le van irva.

Jézus azt mondta,h aki paráznaság okán néz vkire,már paráználkodott...

10parancsolat: ne paráználkodj

Maszti: Onán története

Stbstb


Nekem ezért kell hánynom az egyháztól. Mindenki aszerint él,ahogy jónak látja, bort iszik s vizet prédikál,aztán ha ez netalántán kiderül,jönnek a kifogások,h ez miért nem volt bűn,de ha minden kötél szakad, akkor elintézik egy eltévelyedtemmel....

2011. aug. 6. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Hol van leírva az, hogy mi az a paráználkodás?

Ha egy egy nem házas férfi úgy néz egy nem házas nőre, hogy tetszik neki, szexuálisan vonzónak találja, és beindul a fantáziája akkor ez már paráználkodás?

Ha emiazz elkezd neki udvarolni, feleségül veszi, gyerket nemz neki, akkor parázna?


Vagy az lenne a helyes, ha nem tetszene neki, de elvenné mert ez a helyes, aztán minden élvezet nélkül csinálnák a gyerekeket? ÉN EZT NAGYON NEM ÍGY GONDOLOM!


A szexuális vonzalom egyáltalán nem bűn, hanem a fajfenntartás alapja. Nélküle nem létezne az emberi faj.


Elmondom én neked mi az a paráznaság. Paráznaság az, ha elszereted más feleségét, férjét, ha szétrombolsz családokat nem törődve a gyerekeikkel sem. Ha állatokkal, holtakkal közösülsz. Paráznaság a homoszexuális viselkedés, és minden olyan dolog, amik úgy okoznak neked élvezetet örömöt, hogy akár közvetlenül vagy közvetve azzal másnak ártasz. Paráznaság a felelőtlen szexuális élet, amikor úgy csinálsz gyereket, hogy nem is vagy abban a helyzetben hogy gondját viseld.


De fejtsd ki, hogy te, hogy értelmezed. Mert maga a paráználkodás fogalma nincs egyértelműen megfogalmazva a Bibliában. Így aztán meg természetes, ha ezt az emberek különbözőféleképpen értelmezik.

2011. aug. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell eldöntened,ha csak egy hangyányit tetszik.

Ezt tanácsolom neked!

2011. aug. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!