Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Használhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Használhatok tampont ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Tegnap el kezdtem használni a Canesten combit, mivel ezt kaptam a nődokitól...csakhogy mára megjött, így még csak egyszer tudtam használni, ráadásul holnapra egy olyan eseményre megyek, amihez sokkal jobb lenne, ha használhatnék tampont...de azt olvastam, hogy ilyenkor nem szabad. Mit tegyek? Egy naptól bajom lenne?:S (a dokival nem tudok már konzultálni, mivel ehhez időpontot kellene kérnem)
2011. aug. 2. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
a puding próbája az evés!
2011. aug. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És a canesten-t szabad használni akkor is ha menstruálsz?Mert én használtam olyan gyógyszert amit nem lehetett,szóval szerintem nézz utána ennek is.Nem tudom,hogy így rendesen ki-e tudja fejteni a hatását,hogy "kimossa" a vér.
2011. aug. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a-aa addig nem szabad használni...igazából én csak azon aggódok, nehogy valami nagyobb bajt csináljak a tamponnal, mint ami amúgy is van...
2011. aug. 2. 11:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még el nem megy ne használd a canestent, addig meg használhatod a tampont!
2011. aug. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem használj intimbetétet,mert a tampon az jó kis bacifelvevő elvileg...Ha elmúlik a havid akkor használd a canestent---
2011. aug. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!