Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hívjam fel magamra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam fel magamra a figyelmet?

Figyelt kérdés
Tudom hogyha meglátjatok az elso mondtatot akkor nem fog erdekelni de legyszi olvassatok vegig. Van egy fiú 16eves en meg 12 nagyon szerelmes vagyok bele es nem tudom hogy szeret e . Mert 4lanybaratja van akkikkel ugy jobban elvan es ok vele egykoruak. Nagyoj regen ismerjuk egyymaast es szal van kozozs multunk voltunk pl egyutt kirandulni az o csalandja meg az enyem es a szulok mellesleg joba vannak egymassal nem nagyon szoktunk ketten beszelni ugy 4szemkozt. Mindig vele almodok es azt almodom hogy jarunk de amikor felebredek akkor tudom hogy alom es egesz nap szomoru vagyok. Tegnapelott voltunk horgaszni de akkor se beszeltunk. Mit csinaljak hogy felfigyeljen ram vagy csakk tudjunk beszelgetni??(bocs a helyesirasi hibaker siettem es telon vok
2011. aug. 2. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne kezdj 16 éves fiúval!
2011. aug. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Álj elé meztelenül....az a legjobb figyelemfelhívási módszer, komolyan..........bemondták a tv-ben
2011. aug. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
és majd nézel nagyokat mikor sexelni akar.....te még kisgyerek vagy!!!
2011. aug. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
NEM! Ő nem olyan kedves mindenkivel még a kisgyerekekkel is és a haverjai küözt is normális.(csak cigizik)
2011. aug. 2. 13:27
 5/12 anonim ***** válasza:
Jaj ..... Én is szerelmes voltam mindenkibe 12 évesen ! Csak annyit tudok mondani hogy felejsd el 1 azért mert 16 éves 2 nem az hogy kicsi vagy hozzá hanem kicsi vagy hozzá :DD most errre nem tudodk mát mondani csak barátkozz vele mint 1 haverral nekem is akik tetszettek 12 éves koromban azok most a legjobb barátaim !! 16 / L
2011. aug. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jó neked nekem biztos nem lesz a legjobb barátom. akkor hogy kezdjek el vele beszélgetni???
2011. aug. 2. 15:38
 7/12 anonim ***** válasza:
szi, hogy vagy? én X vagyok s tetszel nekem:P :3
2011. aug. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

iloverock, te lehet hogy 12 évesen mindenkibe szerelmes voltál, de ő nem ezt kérdezte, szerintem igazad van(:


Kérdezőnek:1.Ne kezdj ki 1 4 évvel idösebb sráccal főleg ne 12 évesen...

2.Érezted azt hogyha rád néz zavarban vagy?Ha rágondolsz kiráz a hideg és izzad a tenyered?Nos ha ezeked nme észelelted ez nem igazi szerelem, álmodozz tovább kisleány(:

2011. aug. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen pontosan ezeket ereztem nagyon gyorsan ver a szivem es annyira zavarba vagyok es annyira szeretem hogy amikor meglatom az ajulas kerulget
2011. aug. 2. 22:22
 10/12 anonim ***** válasza:

Elöző vagyok, akkor se, fiatal vagy, szerelmes lehetsz, én is az vagyok és ugyanugy 12 éves, igaz hogy csak 1 ével idösebb fiuba, no de akkor is itt van néhány tipp:

1.Ne kezdeményezz ő kezdeményezzen!

2.Ha te kezdeményezel könnyűvérünek tart majd.

3.Leplezd ha szereted.

Még kicsit kicsi vagy hozzá, ahogy én is, de nekem nem is volt ilyen tervem h össze akarok vele jönni, szerelmes vagyok, de akkor is, még fiatal vagyok, talán 1-2 év mulva.


12L

2011. aug. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!