Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves lány vagyok és holnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány vagyok és holnap találkozok egy sráccal és nekem nagyon bejön, hogyan tudnám el csábítani és még hogy smárolás is legyen? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 15:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

lesz abból anélkül is hogy "elcsábítod".

15L

2011. aug. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%
Ha jó csaj vagy,akkor semmit nem kell csinálnod h "elcsábítsd" ha csúnya akkor viszont ha belegebedsz se fogsz neki kelleni :D ha ez egy randi akkor viszont egyértelmű h bejössz neki és nem tudom mit stresszelsz,add önmagad.Lesmárolhatod,viszont ha nem randi csak nem tudom többen találkoztok vagy ilyesmi,akkor a csókot mindenképp hanyagold....
2011. aug. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hát úgy megyünk ,hogy egy haverjával jön de többen leszünk , de viszont múltkor is velem akart lenni kettesben és ha kettesbe vagyunk,mit tegyek mert azért kicsit félek a smárolástól , nem sokszor smároltam ...amúgy sztem nem vagyok csunya se szép hát nem tudom , sokan mondjak hogy mien sexi vagyok ..segitsetek
2011. aug. 2. 15:53
 4/21 gyíííháááá ***** válasza:
69%
Először meg kellene szabadulnod a Barbie-babáktól, a pónis ágyneműdtől, és ha felnőttél akkor gondolkodj el azon, hogy mit kérdeztél kislányom.. Utána főzz neki valamit, vigyél neki sört és hagyd nézni a meccset. A végén talán kapcs csókot is..
2011. aug. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
ne görcsölj. jön az magától.
2011. aug. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
képet:D
2011. aug. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszii :) hát képet nem tudok itt küldeni .......
2011. aug. 2. 15:57
 8/21 anonim ***** válasza:
67%
Fel kéne nőnöd előbb. Kezdd mondjuk azzal, hogy a következő tanévtől odafigyelsz az iskolában nyelvtanórán!
2011. aug. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
felteszed a kepfeltöltes.hu-ra:P
2011. aug. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Elkuldom e-mail-ba mi a e-mail cimed?
2011. aug. 2. 16:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!