Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok az olyan lányról, aki egy buliban 1-2 óra ismeretség után csókol, meg ami belefér ruhán felül?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor se kellenél, ha rajtad kívül az összes csaj kihalna...
2011. aug. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Lapíts mélyen a fű alatt... Tipikus útszéli szajha...
2011. aug. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajom velük, nekik is ugyanúgy lehet szórakozni, mint a férfiaknak. Aki nem ezt állítja, az nyílván azért ilyen p.csfejű, mert ő nem kell a csajoknak, és inkább úgy csinál, mintha neki nem kellenének az ilyen lányok. Nem viccből válaszolnak ezek egy ilyen kérdésre egyből ;) pancserek
2011. aug. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Még dicsekszik is vele... Téged soha az életbe nem fog komolyan venni senki...
2011. aug. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan lány vagyok, de nincs ezzel semmi gond szerintem. Én is csináltam már ilyet, alig pár perce ismertem azt a fiút. Azt elismerem, hogy ezreszer jobb, ha szerelmes vagy, de szerintem attól, hogy valaki szórakozik egy kicsit, még nem lesz ribanc.
2011. aug. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak csók és semmi szex?

Ebben nincs semmi ribancság.


Egyetértek egyébként a sokat író válaszolóval. Valószínű ez az oka a hirtelen gyors válaszoknak egy ilyen kérdésnél.

2011. aug. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
Volt olyan, hogy két óra ismerettség után a csajon lihegtem. Persze megvolt utána a véleményem róla!
2011. aug. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Szörnyű, még vannak, akik képesek a züllés védelmére kelni! Ócska, liberális propaganda! Ha érdekel, kétgyermekes családapa vagyok, tisztességes feleségem van, és szó sincs arról, hogy ne kellettem volna a lányoknak, az ilyen lányoknak, mint a kérdező, soha nem lesz tisztességes családjuk, mert normális ember nem áll szóba az ilyenekkel, aki komoly kapcsolatra, normális családi háttérre vágyik!

Szóval előbb utóbb a kérdező fog alulmaradni.

2011. aug. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szóval akkor 19-20 évesen mindenki már a családalapításon agyaljon, szórakozás, még mit nem, ugye??

Te sem vagy teljesen komplett ember, minek legyen mindenki olyan mint te? Azért azt megnézném, milyen lányoknak kellettél ilyen hozzáállással

2011. aug. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem ítélem el őket, ha jól esik neki had csinálja. Most a csókban mi van?!
2011. aug. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!