Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak most? MINDJÁRT...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bogee123 kérdése:

Mit csináljak most? MINDJÁRT BEHÁNYOK!

Figyelt kérdés
Nemis tudom, hogy miért teszem fel, de elég kínos lenne a szüleimmel erről beszélgetni. Van egy fogadott öcsém, 11 éves, és már nagyon gyanakvó vagyok...azt kérdezi este, hogy szeretem e az apatejet meg olyanokat beszél, hogy mindenki ge.ciből van, én is és annyira undorodom folyamatosan!!! ráadásul esténként mozgatja az ágyat (minde nap) és szerintem kielégíti magát...fúj úgy érzem megyek hányni és fel sem állok...fúúj...jó oks egy 14 évesnek már oké de így még borzalmas hallani is meg hangot is ad...hogy csináljam h ne gondoljak erre?
2011. aug. 2. 16:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
én már 10 évesen políroztam a bohócot. teljesen normális, ráadásul őt most vágták fejbe a hormonok. Mit csinálj? Pálinkát.
2011. aug. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

:D:D:D:D:D:D:D


Teljesen normális hogy az öcséd felfedezi magát:P


Tedd hogy észre sem veszed:P

2011. aug. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

relax.

a szövegével nem tudsz mit tenni, de azért dumáld meg vele h ne előtted verje a brét éjszaka. ha nem "engedelmeskedik" akk fenyegesd h beégeted a szüleid előtt : d(persze ez marha gyerekes megoldás, de istenem 11 éves :D).

2011. aug. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
csináljátok együtt
2011. aug. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a sárgát válaszd.
2011. aug. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
úristeneem...NORMÁLIIS? de aza gyerek nemis nézkijóól...áá tejóég lehet h télleg pálinka lessz a vége :) köszi a gyors válaszokat. már otthon lenni is utálok, mert este ezzel szórakoztat, hogy beszél állandóan és enmtudok tőle aludni...>:( elegemvan...
2011. aug. 2. 16:59
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem attól függ h mikor kezdi el verni valaki h mennyire néz ki jól. Ha ettől függne, akkor a fiúk 80%-a előbb halna meg minthogy elkezdhesse kiverni magának...


22F

2011. aug. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem normális dolog, hogy tizenéves lány egy szobában alszik a szintén tizenéves testvérével. Ilyenkor már azért változik a testetek meg minden...Szerintem kérd meg a szüleidet, hogy valamit csináljanak.
2011. aug. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy már rég nem kellene egy szobában aludnotok!!! Az normális, hogy ilyen korban már "eljátszadozik" magával éjszaka.
2011. aug. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
háát igen elég jó ötlet lenne a külön szoba, de hatan vagyunk és van 3 szoba, ráadásul csak 14 évesen költözhetek apámhoz...úristeneem...már nagyon idegesíít...kellene egy saját szoba télleeg...:)
2011. aug. 2. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!