Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves lány vagyok és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány vagyok és még nem smároltam. Hogyan kell smárolni?

Figyelt kérdés
Egyéb megjegyzéseket nem kérek
2011. aug. 2. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt úgysem lehet megtanulni elötte. Én is 15 évesen csókolóztam először, és jött magától, élveztem. Szóval, szerintem ne aggódj. Az egyetlen amit bánok, hogy nem olyannal történt, akibe szerelmes voltam.
2011. aug. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi, de félek el rontom .
2011. aug. 2. 17:52
 3/12 Emily00 válasza:
lesz még sok alkalmad gyakorolni attól ne félj h elrontod csak nyugi menni fog:)
2011. aug. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet elrontani. :) Én is emlékszem mit össze nem problémáztam a csókon. Mindenkinek máshogy jó. Ki kell tapasztalni a dolgot, de semmi nehéz nincs benne. :) Hidd el, menni fog!
2011. aug. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi, remélem télleg igy lesz :)
2011. aug. 2. 19:13
 6/12 anonim ***** válasza:

Még én sem smároltam, de már jólenne:/

Ha gondolod írj privátot:)

16/f

2011. aug. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az előbb valaki azt írta, nem lehet elrontani, de igenis el lehet! Csókolóztam már "első csókos" lánnyal, hát nem volt az az igazi, de mondtam neki, hogy semmi baj, majd gyakoroljuk még majd ezt! Egyébként meg nem kell izgulnod, ha nagyon félsz, akkor inkább mond majd annak a fiúnak, kivel odakerülsz, h még nem csókolóztál, ha normális, akkor megfelelően fogja kezelni a helyzetet, mint én, akkor. De ha gondolod megtanítalak! Hol laksz? Írj privát üzenetet! Szia
2011. aug. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
kööszi mindenkinek :)
2011. aug. 2. 20:19
 9/12 A kérdező kommentje:
16/f irtam neked e-mail-t
2011. aug. 2. 20:20
 10/12 Tri-nna válasza:
Ezt nem lehet elrontani..erre ráérzel.Én is tartottam tőle és féltem is tőle de velem is csak ugy megtörtént.Ne félj!! 15L
2011. aug. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!