Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadjam el, hogy sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el, hogy sok férfi jobban bejön a nőknek, mint én?

Figyelt kérdés

Szal,a dolog úgy 2 éve kezdődött.

Kb,akkor vettem észre,hogy már nem én vagyok az,aki a legjobban tetszik a csajoknak.

Pedig túlzás nélkül állíthatom,hogy minden kollégámnál jobban bejöttem a nőknek!

Viszont most már 3.éve van egy jókora alvászavarom,ami,ha jól sejtem igencsak odatett a kisugárzásomnak és a kinézetemnek.

Így most sorra azokat a kollégákat bámulják a nők,akik a kinézeti rangsorban,mind le voltak maradva tőlem,méghozzá jócskán!

Ez pedig,hogy végig kell néznem,hogy átveszik tőlem az első helyet,nagyon rosszul esik!

Nehezen viselem,na!

Hiszen ki ne szeretné,ha a nők első számú bámultja lenne?!

Szal,hogyan léphetek túl ezen a dolgon,mert már nagyon zavarja a fejem ez,és picológushoz meg nem akarnék járni!

Köszi!


2011. aug. 2. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Mivel én sosem voltam a nők kedvence, nagyon szívesen átvenném tőled azt az első helyezést és megértem,hogy másoknak is van vágya arra a bizonyos pozícióra. Te meg ne légy önző, már úgyis kiélted magad, akkor mi mit szóljunk, akik csak a matyizás mesterei lehettek sok-sok évig, míg te a jobbnál jobb p.nákat döngetted hétről-hétre.
2011. aug. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát probáld meg kipihenni magad meg nem görcsölni a nök elött mert ezt a nök látják hogy kinek milyen jo a kisugárzása és egy nyuzott pasit nem igazán néznek meg
2011. aug. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
öregem, irigylem a problémáid... már pedig szerintem számodra a legjobb a pszichológus, ilyen idióta felfogással...
2011. aug. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kicsit egoista és beképzelt vagy.


A szépség múlandó. Neked az öledbe pottyant ez az adomány, amivel viszont egyrészt nem kéne visszaélni, másrészt tenni kéne azért, hogy megmaradjon. Ne sírjon a szád, hogy az eddig nálad rondábbakat már inkább megnézik. A tested változik. Ezt vagy elfogadod, vagy kihasználod eme alakítthatóságát és jó irányba fordítod a dolgokat. Gondolom szép, igényes ruháid vannak, mégsem mindegy milyen állapotú testre húzod azokat. A kisugárzásod gondolom 0 lett, és ez a fő probléma.


Az alvás zavar komoly gond, inkább ezzel fordulj szakemberhez. Nem egészséges és mint látod, a tested ezt már meg is sínylette. Ideje lenne tenned valamit ahelyett, hogy itt rinyálsz!

2011. aug. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 mimano ***** válasza:
Azt hiszem most megkaptad azt a pofont az élettől, ami már kijárt. Ha neked a külsőd ennyire fontos, megérdemled, hogy rosszul érezd magad, amiért nem vagy a legjobb.
2011. aug. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Azt hiszem némileg jogosan fikáztok engem!

Tényleg van benne igazság,amit mondtok!

De,ha napról-napra azt hallod a csajoktól egy időben,hogy ilyen meg olyan jól nézel ki,akkor azt nehéz nem elhinni!

2011. aug. 2. 19:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, igy van ez mással is, velem is igy volt.Arra nem bazirozhatsz, hogy a csajok mindig nézni fognak, egyedül csak a személyiségedre, beszélőkédre számithatsz, azok megmaradnak később is.Az ember kopaszodik,ráncosódik stb. stb. és mégha jó kondiba is tartod magad, a kisugárzásod betehet a dologba...Nem alapozhatsz ennyire múlandó dolgokra mint a kinézet, egyszer nem alszol eleget, vagy lebetegedsz és máris nem nézel jól ki stb stb... igy müködik a világ.Ha lenne 10 lány és 2 fiú(egyik jóképü másik nem annyira jóképü)...akkor nagy valószinüséggel mind a 10nek a jobbképübb kellene, még akkor is ha tudnák hogy van még 1 szabad srác és hogy ezért a jósrácért van még van 9 csaj akinél jobbnak kell lenni.
2011. aug. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

és miért nem tudsz aludni?

Lehet inkább úgy gondolják, jobb veled vigyázni, nem?

2011. aug. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az alfa hímek is letűnnek egyszer,vagy ahogy az angolok mondják:"The king must be die".
2011. aug. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
NEM, alfa himnek születni kell, az belülről jön és nem múlik el attól, hogy megjelenik egy-két ránc egy pasi arcán.
2011. aug. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!