Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! El tudnatok kepzelni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! El tudnatok kepzelni, hogy osszejosztok egy csajjal, akit nem ismertek (1-2 alkalommal beszeltetek vele), de tetszik nektek a csaj, van koztetek fizikai vonzalom?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit jelent az az összejönni??
2011. aug. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bix ***** válasza:
miért ne? bár az összejönni alatt szerintem teljesen mást értünk...
2011. aug. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Osszejonni=jarni vele
2011. aug. 3. 10:03
 4/7 anonim ***** válasza:
2 találkozás még nem járás már ne haragudjál meg
2011. aug. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bix ***** válasza:
ha elég érdekesnek találom és látok benn fantáziát akkor persze hogy igen
2011. aug. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én igy vagyok a mostani barátnőmmel :) öszvisz két alkalommal találkoztunk és beszélegetünk majd valami arakésztetett h megkell csokoljam :) és megtörtént ő is nagyon akarta utobb kiderült :) fél éve vagyunk együtt és nagyon jol megvagyunk:) szoval hajrá !!
2011. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden csajjal aki tetszik el tudom kepzelni hogy osszjovok. Mi itten a kerdes?
2011. aug. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!