Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megvadolt, hogy kihasznalom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvadolt, hogy kihasznalom. Van egy pasi akivel nem jarok de neha szexelunk egy jot, a vonzalom kolcsonos koztunk de titkolnunk kell a kapcsolatunk. Hogy hasznalhat ki egy csaj egy pasit? Nem ertem az elvezet kolcsonos! 22/L

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 23:49
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

hát ő is ugyanúgy kihasznál téged ennyi erővel, kölcsönösen érzelem mentes szexet nyújtotok egymásnak, ebben senki nem használ ki senkit

22L

2009. nov. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem jogosan vádolt meg,hiszen kettőn áll a vásár,nyilván nem erőszakkal ment bele a szexbe.Nekem volt jó néhány szintén titkos csók és én magamat vádoltam,mert én kezdeményeztem,de ő nem hibáztat,mert 2 ember kell hozzá és igaz.
2009. nov. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez a kihasználás szó egy hülyeség. Mikor egy nő is lefekszik egy férfival és aztán ezzel jönnek. Pedig a nő is ugyanúgy akarja és neki is jó.
2009. nov. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
O kezdemenyezett s egy fel ev alatt elcsavarta a fejem.. nala nem lehetunk egyutt s neha athivom hozzank ha egyedul vagyok... ha kihasznalnam es igy lenne akkor miert jon el? szoval lehet hogy csak visszavag mert nem akarok jarni vele!
2009. nov. 25. 00:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Nemhiszem. De ha egy nő mondja ezt egy férfira az miért érthetőbb? Szerintem két ember kell hozzá. Vagyis a kihasználás szó semmiképp se jó erre se meg a fordított helyzetre se.
2009. nov. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Érdekes! Szerintem arra is gondolhat a srác, hogy neked jobb vele, mint neki veled. A szex közben többet veszel el tőle és keveset adsz neki.

Kérdezd már meg ugyan ezt mire is értette!

2009. nov. 25. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nyugi élvezi, hogy "kihasználod"...

Én is mondtam már ilyet nőnek, nem kell parázni...

Legközelebb mondd neki, hogy ki is akarod használni!!!

2009. nov. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ő többet érez irántad, mint ahogy azt te gondolod.
2009. nov. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elcsavarta a fejed? Mégsem akarsz vele járni! Miért nem?
2009. nov. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hat van egy kis korkulonbseg koztunk de nem is ez a lenyeg hanem az hogy ha anyumek vagy a nagyszuleim megtudnak hogy mi ketten egyut vagyunk... hat kicsinalnanak... de ha nem igy lenne tobb mint valoszinu hogy jarnank... mar sokszor atbeszeltuk ezeket a dolgokat. de egy honapja megvadolt es azota nem szandekszik velem beszelni! szoval na!
2009. nov. 25. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!