Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csinalljam? Bov. Lent. )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csinalljam? Bov. Lent. )

Figyelt kérdés
szijasztok! leszeretném borotvállni a puncimat,mert már nagyon nagy rajta a szor,csak nemtudom ,h h kérdezzem meg anyukámtol hogy le e borotvállhaotm,nemmerem,mert ha nem engedi,vagy ha leszsedem,s meglássa,mit mondjak neki? pls.segitsetek,h nektek ez hogy volt:) elore is koszi
2011. aug. 3. 15:06
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Én a lábamról a szört ollóval vágom meg a kezemröl is mindig van egy hatalmas ször és azt le vágom ollóval próbáld ki a puncidnál is :)
2011. aug. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
a tobbit azt borotvállom,csak ezt nem tudom hogy hogyan csinallhatnam,mert ha olloval akkor szur,nem? és nemveszi észre h kisebb vagy vmi? vagy mit mondasz akkor.koszike:)
2011. aug. 3. 15:10
 3/23 anonim ***** válasza:
A te puncid, te döntöd el, hogy leborotválod-e!!! Nem kell megkérdezni, fogsz egy borotvát, bekened valamivel és leborotválod!!!
2011. aug. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. aug. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
koszi,de nemlenne ciki ez ha észrevenné valahogyan? vagy mit mondjak neki?
2011. aug. 3. 15:13
 6/23 anonim válasza:

ne kenegesd mert csípni fog ott a juknál én a punim még nem vágom!

anyu nem látja amikor a lábamat kicsinyítem

a szobádban egyedül vagy fogsz egy kis ollót és ÓVATOSAN le végod a kuka fölé

meg fogod a szört levágod és beledobod a kukába de ha lehet ülj le!

ne a kukára!

2011. aug. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
15
2011. aug. 3. 15:14
 8/23 anonim válasza:
nem veszi észre miért nézegetné a puncid??
2011. aug. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
okés,koszike,nekem szerintem nem az lenne a gond h nem engedne meg hanem ciki,koszike h igy,de ha olloval akkor szurna,nem?
2011. aug. 3. 15:15
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom nálatok mi a módi otthon, de az enyémet nem szokták látni a családtagok.
2011. aug. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!