Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csinalljam? Bov. Lent. )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csinalljam? Bov. Lent. )

Figyelt kérdés
szijasztok! leszeretném borotvállni a puncimat,mert már nagyon nagy rajta a szor,csak nemtudom ,h h kérdezzem meg anyukámtol hogy le e borotvállhaotm,nemmerem,mert ha nem engedi,vagy ha leszsedem,s meglássa,mit mondjak neki? pls.segitsetek,h nektek ez hogy volt:) elore is koszi
2011. aug. 3. 15:06
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
enyémet se,csak ha véletlenul tusolok s benyitnak vagy valami,akkor mit tegyek?:
2011. aug. 3. 15:16
 12/23 anonim válasza:
nem szur csak hideg ha nem kis ollóval csinálod!
2011. aug. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
akkor el húzod a föggönyt! amugy meg nem fogják kiszürni hogy nem fekete a puncid
2011. aug. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
koszi a válaszokat,csak azert megse ilyen egzseru hogy mit mondanék ha megis..és hogan tudnám leszedni? kisolloval nem nagon akarom,mert nekem szurna
2011. aug. 3. 15:18
 15/23 A kérdező kommentje:
és még légyszi aki tud abban segitsen,hogyhamégis észreveszik mit mondasz/te hogy csinalltad,és hány évesen,koszi a válaszokat
2011. aug. 3. 15:26
 16/23 anonim ***** válasza:

1. Tanulj meg írni!

2. Nem hiszem, hogy szoktad mutogatni anyukádnak, hogy milyen. Elég vicces lenne szerintem.

" - Anya!

- Tessék kislányom?!

-Milyen a puncim?

-(döbbent arc) "


Szóval igen. Amúgy, ha jól sejtem nem lehetsz több 13-nál. Vagy tévedek?

2011. aug. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nem kell neki mondani semmit ha meglátja, ha rákérdezz, mond azt, hogy zavart, így jobban érzed magad!!!
2011. aug. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

ma 15:30 vagyok.


Most láttam csak,hogy 15 vagy.

2011. aug. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
15:30 as bocsi,h nemtudok irni,de a billentyuzetem miatt van,és cska norma válaszokat vártam:) utolso elottinek koszi:) igy lesz:)
2011. aug. 3. 15:35
 20/23 anonim válasza:
vannak ilyen japán kések amik kibaaxottul élesek!! azzal 1-2 percalatt levágod a puunci dzsungelt!! 500€/db
2011. aug. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!