Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarok én igazából? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarok én igazából? Miért van bennem ez a kettősség, hogy tudnám a kettőt összehozni? (hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Jelenleg van 2 lány az életemben, vagy is ez nem teljesen korrekt de őket hozom fel példának mert pont a két végletet képviselik.

Az egyik egy kedves megértő, teljesen megért, valahogy jól érzem magam ha vele beszélek, valahogy mindig azt mondja amit hallani szeretnék, érdeklődik irántam, hasonló a lelkivilágunk. Ő is kicsit álmodozó magának való egyén mint én. Külsőre viszont nem az ideálom, nem azt mondom hogy nem tetszik de túl nagy a kontraszt a másik lányhoz képest.

A másik lány egy teljesen vad, nagyban eltérő jellemű lány mint én. Élvezi az életet. Nagyon vonz ez a pörgés benne én nem ilyen vagyok de élvezem a pezsgését engem is feltölt erővel. Emellett külsőre tökéletesen úgy néz ki ahogy én egy nőt elképzellek. Nagyon vonz, nem tudok másra gondolni csak rá sokszor. De sokat vitatkozunk és sokszor nem értjük meg egymást. Sajnos ő foglalt, de most nem ez a lényeg hanem hogy ő egy olyan nő akire az egyik részem vágyik.


Még nem volt barátnőm így 21 évesen, és egyre nagyobb bennem a vágy, én nem tudok rövid kapcsolatokban kiteljesedni hosszú távon meg olyan lány kell akivel kiélhetem minden vágyam.


Egyrészről ott van a nyugodt mérsékelt kicsit álmodozó romantikus srác, aki mély érzéki kapcsolatot akar. Másrészről meg ott van bennem a vad szenvedélyes srác aki legszívesebben csak pörögne, vad szenvedélyes szexre vágyik.


Mindkettő kicsit én vagyok, a lányok akik érdeklődnek irántam nem igazán az utóbbi kategóriába sorolható és ez hiányzik belőlük, nem akarom átverni őket azzal hogy összejövök velük és nem élvezem velük az együtt létet mert nem mozgatnak ki a komfort zónámból.

A másik típus meg nem nagyon nyit felém, ez az egy lány nyitott, de ő foglalt, vagyis nem rég lett az sajnos.

De az agyam tudja hogy ha folyamatosan 100%on pörögnék vele nem lenne hosszú kapcsolat mert elfárasztana, ráadásul sokszor nem ért meg és talán lehet hogy csak a külseje az ami annyira vonz. Pedig én nem akarok felszínes lenni. :S


2011. aug. 4. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerinted ki fogja ezt végigolvasni?
2011. aug. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy hasonló kettősséggel rendelkező lányra lenne szükséged, mint amilyen Te is vagy. A két véglet nem jó, az egyiket unnád, a másik pedig idegesítene egy idő után. Egy hétköznapokon visszafogott, de mégis tűzzel teli lányt keress. Sajna én már foglalt vagyok. :D
2011. aug. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tartalmas válasz első, gratulálok hozzá.


Második, csak nem nagyon találok ilyet sehol. :(

2011. aug. 4. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!