Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről beszélgessek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessek vele?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel facebookon keresztül beszélgetek de ismerem személyesen is. Egyszerűen nem tudom miről írjak neki, mit kérdezzek. Különös hogy más lányokkal egész jól el szoktam cseverészni. 15/f ő 13/l
2011. aug. 4. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
akkor miért nem beszélsz azokkal a lányokkal, akikkel tudsz miről beszélni?
2011. aug. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nincsenek fent facebookon :P
2011. aug. 4. 13:35
 3/9 stalone ***** válasza:
nézted tegnap az esti mesét? pl
2011. aug. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szereti-e az anális szexet
2011. aug. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
ha vele nemtudsz beszélgetni miről másokkal meg igen akk gondolom fosol mert szereted a csajt:D
2011. aug. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem, csak egyszerűen nincs téma xd
2011. aug. 4. 14:16
 7/9 anonim ***** válasza:
kérdezd tőle szokott e kapáni a fődön mert beraknád a kapád az ágyásába
2011. aug. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Megfordítva a kérdést: ha nem tudsze elbeszélgetni egy csajjal, akkor mit akarsz tőle egyáltalán? De komolyan, napi öt embernek kell leírni ezt...

Tegyük fel, csak dugni szeretnél, így hogyan fogod bedumálni az ágyadba? Ne gondolkozz, a válasz: sehogy sem.

2011. aug. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

15:30


Tudok vele beszélgetni.. Régebben is beszélgettem vele. Amikor volt valami jó téma akkor simán ment. De most valahogy nincs semmi :(

És nem vagyok egy beteg állat hogy 13 éves lányokat viszek ágyba.....

2011. aug. 4. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!