Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről beszélgessek egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessek egy lánnyal hogy ne tartson unalmasnak? Mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés
Mit ne hozzak szóba?
2011. okt. 8. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
A média világa mindig jó téma a csajsziknak. Főleg most valóvilág :D Időjárást ne hozd fel mert akkor tudja hogy nincs téma. :)
2011. okt. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne beszélj túl sokat a hobbidról csak ha őt is érdekli, illetve ne légy önajnározó, az épp olyan taszító lehet mint amikor valakinek 0 az önbizalma.


A lányok odavannak ha meghallgatják őket, tuti nyerő pali leszel ha hagyod kibontakozni:)

2011. okt. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
utalom ha valaki el kezdd velem a valo vilarol beszelgetni...es a sztarokrol...kiakaszt egy fiu legyen muvelt..szerintem...en szivesen beszelek pl zenerol...persze nem akarmilyenrol...most egy fiuval pl ket oran at beszelgettunk az apocalyptica eggyuttesrol de nem muszaly pl ilyet...hogy mit ne hozz szoba?nekem volt mar olyan eleg kinos beszelgetesem hogy elkezdte magyarazni a srac hogy neki allva mekkora en egybol otthagytam ha bar ilyennekkel foglalkozol akkor gondolom nem mondanal egy lanynak ilyesmit plane hogy latom hogy szerelem sex kategoriaban vagyunk:D
2011. okt. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Biztos hogy nem hoznám szóba h állva mekkora:D

Amúgy se feszegetnék ilyen témákat. Nem vagyok bunkó

2011. okt. 11. 19:08
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Ahogy már más is írta mi nők szeretünk magunkról beszélni. DE kérdezned neked kell. Úgyhogy kérdezgesd, előbb-utóbb megtalálod miről akar beszélni. Meg ha látja a kérdéseidből h érdeklődsz akkor magától is az őt érdeklő témára terelheti a szót.

Bókolj, és azt is kiegészítheted egy kérdéssel.

Pl ,, Milyen szép vagy!" Helyett ,, Jól áll neked a hosszú (v rövid) haj, mindig kibontva hordod? (vagy ahogy éppen van)

Milyen szép a szemed! Olyan színű, mint a tenger, voltál már tengerparton?

2011. okt. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz sokat, de te is mesélj magadról, ha mond valamit, amihez tudsz személyes élményt. Az se szeretnéd, ha kikérdezés lenne a végén a beszélgetésből.

Egy témáról ne beszéljetek annyit, mert akár egy egész randin oké, ha a filmekről beszélgettek, de ha később is azt húzod elő, ha elhallgattok, akkor már unalmasnak fog találni, és elkönyveli, hogy veled nemlehetmásról.

2011. okt. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 napietus ***** válasza:
100%

én szeretem hallgatni, ha valaki a munkájáról, hobbijáról beszél. az érdekes. ha ilyen celeb-témákat szóba hozol, nálam elástad magad, meg sztem az értelmes lányok többségénél is.


alapvető ugyanakkor, hogy a legtöbb ember szeret beszélni, hallgatni a saját hangját (nemcsak a nők). szóval ha be akarsz vágódni, akkor kérdezz, ne sokat beszélj, inkább rá figyelj. ha meghallgatod az embereket, jó társalgónak fognak tartani. tudod, beszélni ezüst, hallgatni arany :)

2011. okt. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

ami kiakaszt: "nem értem miért nem szeretnek a lányok..."


Ne sajnáltasd magad.

2011. okt. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
7%
Szerintem meg a rak egye ki a szivet az osszes nonek halna ki a fajtatok de utalom au osszeset temeravtena a vilag pusztuljon el csak baj ne legyen:DD
2017. dec. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%

#9

Húzás innen,meg se lássalak többé.

2018. márc. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!