Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ilyen helyzetben? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok,minden 3 évvel ezelőtt kezdődött,egy baleset során eltörtem a lábam,az akkori párom elvitt magukhoz,és ott a szülei elhordtak minden bénának,és megkérték,hogy hagyjon ott,elvettek tőle mindent. Nekem elegem lett,járógipsszel felszálltam a távolsági buszra,ott ismertem meg a legjobb fiú barátomat,felvettem msnre sokat beszélgettünk,elkísért a kezelésekre.

Ő faluban él,kaszál,sok barátja van a faluból,de mindig küzdött a céljaiért,és jelenleg az én városomban dolgozik magas beosztásban. Én városban élek,nekem voltak új dolgok,amikor mesélt a gyermekkoráról.

Kb 1 éve tartott a barátság,épp elköszöntünk,elindultam hazafelé,de ő váratlanul,odaszaladt hozzám,és adott a számra egy puszit,és bevallotta,hogy szerelmes lett belém. Én csak barátként tekintettem rá,így annyit mondtam,hogy sajnálom és elszaladtam.

Utána jó darabig nem hallottam róla,de ez év tavaszán,felvett egy másik címről msnre.

Azóta nekem egy 1.5 éves kapcsolatom lett,neki pedig egy 1 éves,de mikor küldött egy képet a párjáról,mintha magamat láttam volna,rákérdeztem,ő bevallotta anno ez a hasonlóság fogta meg a lányban.

Azóta ha van időnk kicsit beszélünk msnen,de amióta beszélünk,van bennem egy olyan érzés,hogy kár,hogy elengedtem,de nem vagyok szerelmes.

Rákérdeztem,ő azt mondta,nyomot hagytam benne,és képes lenne ott hagyni a párját miatt,megkértem ne tegye,és legyünk barátok.

Pár napja azon gondolkodom,jó lenne,egy személyes találka,beszélgetni mi lett vele,de nem mertem megkérdezni,mert nem tudom mit gondolna.


Elnézést,a hosszú történetért,de szerettem volna tudni,hogy ti ilyen helyzetben,megpróbálnátok egy személyes találkát,vagy jobb ha az interneten tartjuk a kapcsolatot?


2011. aug. 4. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
nem
2011. aug. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Benned csak féltékenységvan tipikus nő vagy.Amikor ott van nem kell,de ha másé akkor már kéne.Ő meg egy tipikus tajparaszt aki mások életével/érzéseivel szórakozik.Pont az ilyenektől mint ti tart a társadalom ilyen téren a béka segge alatt.Jó lenne megemberelni magatokat.
2011. aug. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szia második "értelmes" válaszoló :)

De,hogy tudd,nem vagyok féltékeny,csak,mint barát úgy hiányzik,csak attól félek,ha megkérdezném,ő félre értené,

és ezt nem akarom,én csak,mint barát akarok vele találkozni.


Az első meg örüljön neki,hogy nem volt ilyen helyzetben.

2011. aug. 4. 13:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Sztem ha szereted a párod, akkor ne bonyolítsd az életed egy találkával.
2011. aug. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Azóta ha van időnk kicsit beszélünk msnen,de amióta beszélünk,van bennem egy olyan érzés,hogy kár,hogy elengedtem,de nem vagyok szerelmes. "

Ha nem vagy szerelmes miért kár hogy elengedted?Ennyire hülye vagy?Szóval igenis tartom amit leírtam.


A MÁSODIK!

2011. aug. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó,csak ismételni tudom magam,az elengedtem,úgy értettem,hogy,mint barátot. Vannak más barátaim is,de ő volt a legjobb barátom. Neked volt/van legjobb barátod?!

Sajnos vannak olyan válaszolók itt,akik nem tudnak választ adni a kérdésre,de csak írnak,hogy provokáljanak,elég szomorú,hogy nincs más dolga,csak,hogy írjon!

Azért köszönöm,hogy elidőztél a kérdésemmel :D


Aki esetleg segíteni is tudd,nem csak lehülyézni a másikat ismeretlenül,az írhatna,köszönöm :)


85%os végre egy értelmes válasz,köszönöm :)

2011. aug. 4. 14:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy te magadnak is hazudsz.Ha csak barátságról lenne szó nem csinálnál belőle ekkora ügyet hülyegyerek...
2011. aug. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!