Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Olyan helyzetre gondolok, hogy valaki szemmel láthatóan kihasznált titeket. De mégsem hagytátok magára az illetőt, mert annyira szerettétek, esetleg sajnáltátok valami miatt.
2011. jún. 30. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
aki ilyen pasival van és nem akarja elhagyni az egy hülye p*csa
2011. jún. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 napietus ***** válasza:
aki hagyja, megérdemli, én azt mondom. a legelső kis jelre, hogy egy pasi ki akar használni, már indulhatott is.
2011. jún. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jelen! Én most is ebben a helyzetben vagyok. Ahogy az első hozzászóló fogalmazott egy hülye p.csa vagyok. Talán kigyógyulok egyszer belőle és tovább tudok lépni de most még nem megy:( Szeretem,és mindazzal együtt,hogy tudom hogy kihasznál mégis vele vagyok mert örülök annak a kevés figyelemnek is amit kapok.Egyenlőre.
2011. jún. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én 2 évig vak voltam...azaz első évben még úgy tűnt és úgy is volt h a lány is szeretett engem és imádott velem lenni...aztán elkezdtek érdekessé válni a dolgai kezdett megváltozni, és egyre jobban elhatalmasodott rajtam azaz érzés, hogy lehet h kihasznál...


Ugyanakkor soxor volt bújos aranyos , 1-ik nap azt éreztem h szeret 2. nap meg azt h sz@rik rám...


Aztán 1 év múlva rá otthagytam mert csúnyán átb@szott és kihasznált.


És az volt a baj, hogy beleszerettem, még az előtt mielőtt igazán megismertem volna!!!

28/f

2011. jún. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!