Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek milyen testalkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen testalkat jön be inkább?

Figyelt kérdés
Pl: közepes pocak amolyan tömzsi felépítésű, vagy olyan közepesnél kisebb pocak de nem tömzsi hanem erős felépítés, esetleg a teljesen szálkás hasizom látszik meg kis vékonyka karok, vagy a girnyó akit a szél is elfúj stb... ja és az utolsó kategória: selyemfiúk...?
2009. ápr. 9. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak magas, 1,80-on felüli ffiak tetszenek, közepesen erős testalkattal. egy kis pocak nem hátrány, sőt az még tetszik is. taszítanak továbbá az olyan ffiak, akik annyira izmosak, hogy a fejük szinte egybe van a nyakukkal. az alacsony, tömzsi abszolút nem az esetem. túl girnyó se lehet egy ffi.

a selyemfiúkon meg nevetni szoktam. ez azt hiszem mindent elárul, ami a róluk való véleményemet illeti.

2009. ápr. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hat nekem 5 pasim volt eddig,de mindegyik maskepp nezett ki.Volt kigyurt alkatu, volt pockos es volt sovany is.Az attol fugg, hogy mivel tud megfogni az illeto.A mostani se nem sovany se nem kover,van egy kis izma.Turheto kategoriaba tartozik.Nekem O a mindenem.

A selyemfiukrol nem is irok,mert toluk elhanyom magam.

2009. ápr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
(cérnaszál+golyó)/2 => vagyis az átlag egy kis izommal fűszerezve, hogy ne szakadjon meg alattam, ha arra merészkedik, hogy felemel:D
2009. ápr. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem a magas és hozzá erős felépítésű férfiak tetszenek,az a "megvédő" típus, a pocak nem hátrány nálam gyáltalán.
2009. ápr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja igen jó hogy írjátok a magasságot kihagytam. (speciel én 184-186 vagyok ez milyennek felel meg?, ja és kb a második kategória vagyok)
2009. ápr. 9. 11:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem az átlagos izomzatú, se nem gebe, se nem duci. Izom lehet rajta, de csak annyi, ami nem hat természetellenesen. Nem tetszenek a mű pasik.
2009. ápr. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

széles váll, célszerű izomzat. tehát nem kockahasra gondolok, hanem erős karokra, nagy hátra. vékony derék, formás fenék, erős combok. és ehhez legyen magas is, mert viccesen néz ki ha kicsi de széles.

én a pocakot nem díjazom, de a totál lapos has meg megint túlzás

2009. ápr. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem (sajnos) a pálcika-fiúk jönnek be... Próbáltam rajta változtatni, de sajnos nem tudok, csak "barátként" nézni a kicsit vastagabb fiúkra... Szívás... Mármint nekem, mert hogy ezek után is még elég maximalista vagyok...
2009. ápr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem is eddig 5 férfi volt az életembe,de a legtöbb sportos alkatú, egy férfi volt aki soványabb testalkatú volt és szálkás. A mostani párom személyi edző. Ami a magasságot illeti mindig magasabb pasijaim voltak,mint én vagyok (én 170cm vagyok). A mostani páromnál (ő 175cm) zavart hogyha magassarkút vettem/veszek fel,akkor magasabb voltam/vagyok nála. Mára viszont meg tudok őrülni érte! :) Ha fölé tornyosulok, legszívesebben rá ugranék és "megerőszakolnám" :D
2009. jún. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nos... Valahol 2. meg a 3. kategória között van az én ideálom :) Nem tömzsi, hanem inkább vékony, de izmos, csak nem az a bodybuilding, akink szétrepednek a szálkái. A kockahas nagyon jó, meg a vékony, de izmos karok; magasságra nekem a 170-180 cm magasak jönnek be (én alacsony vagyok, cs azért). De egyszerűbb, ha inkább linkelek képet:

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. febr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!