Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek tetszene-e egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek tetszene-e egy ilyen lány?

Figyelt kérdés
hosszú,sötétbarna hullámos haj,mélybarna,óriási szemek,kreol bőr,vastag,telt száj,hófehér fogak,pisze orr,szív alakú arcforma,alacsony,teltebb,elegáns,nőies öltözködés... nah??? 1ik barátomról van szó, mit gondoltok???
2011. aug. 4. 16:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Elég manipulatív kérdés...mégis mit vársz, ki fog az úgymond tökéletes nőre nemet mondani?

Nekem pölö nem, nem tetszene.

2011. aug. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem az egyeneshajú vékony lányok jönnek be :) és inkább a korához illő öltözet legyen, persze nem baj ha a felsője jól kivágott :D
2011. aug. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ízlések és pofonok. amugy volt már olyan pasija akinek teljesen más volt a zsánere de ő mégis megtetszett neki.
2011. aug. 4. 16:13
 4/12 anonim ***** válasza:
:D mindenkinek más az ideálja :) bár ha látnám az egész lányt, lehet más lenne a válasz..
2011. aug. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
kizárt22F
2011. aug. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagyon szép lehet. Nekem ilyen az ideálom!
2011. aug. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
leírt alapján nem lehet rossz :) de a képzeletben összerakott és a valóságos lány közt lehet eltérés... nem tán keresnél neki valakit? :D hol lakik?
2011. aug. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
én már foglalt vagyok és szeretném ha nem csak én hanem ő is boldog lenne. hajdú-bihar. :dd
2011. aug. 4. 21:22
 9/12 anonim válasza:
a kérdés tényleg nagyon hülyén van feltéve... a haja hosszú sötézbarna hullámos... de ha közben zsíros és le van nyalva az úgy már más. mélybarna szemei vannak, de ha karikásak és a szemöldök is ápolatlan rögtön nem olyan szép. kreol bőr de lehet hogy tele van bőrhibákkal. fehér fogak lehetnek rendezetlenek. ha telt és nőiesen öltözködik, lehet hogy lesz.rja az alakját és folyton p.csáíg érő shortokban mászkál amik minden hájat kiengednek. nem mondom azt hogy a barátnőd feltétlenül ilyen, de a leírtak alapján lehetne. nagyon rossz volt a kérdés.
2011. aug. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
sajnálom ha rosszul tettem fel a kérdést akkor kijavítanám : nagyon sokat ad a külsejére szó szerint ki van készülve ha zsíros a haja ápolja és gondozza.a szemöldökét is szedeti,nem karikásak a szemei.eléggé rendezettek a fogai használ fogselymet,szájvizet is, néha én szoktam lemenni neki gyógyszertárba Listerine-ért..rendszeresen jár fogdokihoz megnézeti..bőrhibája sincs,legalábbis én nem vettem észre és a helybéli pasik sem..a nőies neked mióta egyenlő pl a pcsanacival??? ő elegánsan öltözködik nem k.rvásan.. ha nem lenne a barátom akkor is elismerném, mert nagyon igényes, nem ajnározni akarom, ezek csak a tények.. :dd
2011. aug. 6. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!