Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha tetszene nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha tetszene nektek egy lány, de nem mernétek nála kezdeményezni, és ő kezdeményezne, annak örülnétek?

Figyelt kérdés

Tetszem egy srácnak, ezt mondta a közös barátunknak, meg amúgy is elég egyértelmű, mindig bámul bambán:) Nem mer nálam kezdeményezni, ezt is mondta, mert én túl "elérhetetlennek" tűnök. Nekem is tetszik ő, de nem ismerem, csak 1 közös haverunk van. Nem tudom, mit tegyek, mások szerint menjek oda hozzá a suliban, de szerintem az gáz, mégis mit mondjak neki. Vagy jelöljem be facebookon? De hát nem is ismerem végül is. Azért nem tudom, mit tegyek, mert eddig a fiúk próbálkoztak nálam, és nem én náluk, de ő nehezebb ügy. Szerintetek mi legyen? Csak értelmes válaszokat kérek, köszönöm.

17L


2011. máj. 21. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

személyesen a legjobb,a facebookot meg hanyagold,mert egy h.lye kis p.csa lessz belőled.

24/ff

2011. máj. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon örülnék a fiú helyében, ha kezdeményeznél. Én is olyan kuka, félénk vagyok. Szerintem bátran, de nem írásban, hanem személyesen. Le lehet úgy "szólítani" hogy ne legyen curvás. Ha meg be is jössz neki, boldog lesz.


23/F

2011. máj. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. máj. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mivel "elérhetetlennek" tűnsz számára szerintem jó csaj lehetsz, ezért biztos nem fog elutasítani ha megszólítod, ha ettől félsz, egyébként nem gáz ha a lány a kezdeményező, ha tényleg tetszik ismerkedj meg vele. Csak fel a fejjel!
2011. máj. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Határozottan igen, de a facebookon bejelölés önmagában még nem számít kezdeményezésnek.
2011. máj. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De nem tudom, mit mondjak neki személyesen, meg hogyan szólítsam le. Ő azt mondta, hogy nem mer leszólítani, de én nem vagyok egy rámenős lány, nem szoktam fiúk után "futni", ezért nem is tudom, hogyan kéne csinálnom, milyen ürüggyel.
2011. máj. 21. 15:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Használd fel a közös barátot. Ehhez tökéletes.
2011. máj. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De ő nem akar segíteni, mert szerelmes belém.
2011. máj. 21. 15:41
 9/10 anonim ***** válasza:
igen, örülnék
2011. máj. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy lany is siman kezdemenyezhet csak nem ugy hogy odamegy es elhivja ferfit :D

Azok a lanyok akik nalam kezdemenyeztek eloszor felhivtak magukra a figyelmet (vagy epp felhuztak az agyam valamivel :D), es a jelekbol egy ido utan leesett hogy szabad a palya naluk.


Szoval legyel a kozeleben, keresd a tarsasagat, biztasd nem-verbalis jelekkel: pillantasok, felmosoly, stb.

2011. máj. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!