Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » ÁLLATI CIKI SZTORI. MIT...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ÁLLATI CIKI SZTORI. MIT TEGYEK MOST?

Figyelt kérdés
A barátnőmhöz mentem, mert ógy volt, hogy nincsenek otthon a szli és nem is lesznek. Csókolóztunk, már vetkőztünk volna, amikor beléptek az ajtón. Hirtelen felálltunk, de nemcsak mi, hanem a péniszem is már állt, és sehogysem tudtam lecsitítani. Az anyja pedig mosolyogva nézett rám, az apja pedig csak megveregette a vállamat amikor elment mellettem. A barátnőm vígasztalni próbált. Kb 6 percig állt, aztán be mentem a wc-re és ki kellett verjem.Szerintetek is nagyon ciki helyzet volt??? Jaj, hogy állok szmebe az apjáávalvagya mutejával? Állati sz*r ez így
2011. aug. 4. 17:06
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
szülei* elnézést a helyesírási hibák miatt
2011. aug. 4. 17:07
 2/21 anonim válasza:
100%
Anyja mosolygott , apja vállonveregetett...jó cikinek ciki, de ha ez volt a reakció nemhiszem hogy lesz eebből baj :D
2011. aug. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
baj nem hinném hogy lenne, de nekem ez akkor is kínos
2011. aug. 4. 17:08
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
vedd te is ilyen lazán...van olyan szülő aki sztem a beledet tépte volna ki a szádon keresztül ha ezt látja, de a barátnőd szülei nem ezt tették..valószínűleg nem prűd felfogásúak...szerintem tedd túl rajta magad! nem kell rajta parázni ha ők sem teszik!
2011. aug. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
te mit csináltál volna álló farokkal a csajod szülei előtt?
2011. aug. 4. 17:10
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Rosszabb esetben nem a válladat, hanem a tarkódat ütögette volna! Anyja pedig ordibált volna, nem mosolygott volna... fogd fel lazán! Nagyon jól jártál! Légy velük te is ilyen jófej. Add vissza, amit kaptál. Örülj, jó srácnak tartanak biztos!
2011. aug. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj evvel.

De a WC-be elmenes az a ciki, tudod? Miert nem maradtal a baratnoddel?:)

2011. aug. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Mindig kedvesek velem, és elfogadtak, és én is imádom a szerelmemet. Próbálom lazán felfogni..a baránőm is ezt mondta, de ma bepótoljuk, remélem nem nyitnak ránk..:S
2011. aug. 4. 17:14
 9/21 anonim ***** válasza:
39%
makker,voltegycsaj nekem egy éjszakás kaland és szülei leléptek és éefeküdtünk,kb apja ilyen kigyúrt vadállat,annya megilyentökreféltialányát,szal ugyanezlettvolna=halál :D
2011. aug. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
muszá volt, mert nem akart lecsillapodni
2011. aug. 4. 17:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!