Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szőke fiúk! Milyen színű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőke fiúk! Milyen színű hajú, szemű, bőrszínű lányok tetszenek leginkább?

Figyelt kérdés

Kort is kérek:)


Ha nincs ilyen zsáneretek, akkor is írjatok hogy mégis melyik kelti fel a figyelmeteket!


A végén leírom az én tapasztalataimat erről:)


2011. aug. 4. 17:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, sötétbarna,göndör hajjal,barna szemmel,kreol bőrrel. Ez milyen? Én oda vagyok a szőke férfiakért. :D
2011. aug. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nagyon,rendes csajok vagytok több ilyen lány kéne nekem,nem csak a kinézett számít de leginkább a szőke kék szemű lányok, bár kell az h dögös legyen, de mivel szőke vagyok és nem sok csaj csípi a szőkéket, sajnos...17/F
2011. aug. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
21:54-es vagyok, am az abszolút fehér bőrű lányok kicsit sötétebb már nem az estem :/
2011. aug. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!


Én tapasztalatom:


A szőke, kék szemű férfiak imádják a barna hajú barna szemű és kreol bőrű nőket ( a sötét haj főleg, szem szokott változni).


Nagyon sok ismerősömnél így van!!!


Direkt megfigyeltem:)

Tesóm: barna haj-barna szem, barátnője: szőke haj-zöldszem.


Szüleim: anya kék szem-sötétbarna haj, apa: szőke haj-barna szem


Nagyszüleim:

mama: alacsony kreol bőr, barna szem-fekete haj, papa: magas, kékszem-szőke haj, hófehér bőr


másik

mama: kék szem-világosbarna haj, hófehér bőr, papa: fekete haj-barna szem-kreol bőr.

2011. aug. 6. 21:58
 15/17 anonim ***** válasza:
nekem azért tetszenek a sötétebb hajú lányok mert akinek nagyon szőke amolyan sárga színű haja van az a nővéreimre emlékeztet éshát egy nővéreim-féle lány mégse lehet a zsánerem
2011. aug. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Fekete haj, kreol bőr. Szép arc és fogak. Csinos vékony test.

Amellett nincs konkrét zsánerem, mert a szőkék közül is sokan bejönnek, és nem mindig ez a lényeg hanem az összhatás. Nagyon sok gyönyörű lány van.

21!F

2012. jan. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Teljesen igazat adok!!

én : sötétbarna hajú(festett fekete) nagy barna szemű vagyok

eredetileg fehér a böröm de szolizok,


és nekem : SZőke haj Kék szem fehér bör tetszik...


Sajnos nagyon kevés az ilyen fiú.. :(


20/ L

2012. febr. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!