Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől érzed magad férfinak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől érzed magad férfinak?

Figyelt kérdés
És nem arra értem, hogy lóg valami a lábad között. Dolgok, cselekedetek, gondolatok, stb.
2011. aug. 5. 12:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Attól, hogy szeretem a szilvás buktát
2011. aug. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
attól hogy a kukim a lábaim közt himbálózik :DD
2011. aug. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
"attól hogy a kukim a lábaim közt himbálózik :DD" +
2011. aug. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Összetett dolog ez amit az előttem válaszolók sosem fognak megérteni. Az egyik a kuki igen, a többi között van pl az ha eljár valaki edzeni és hogy tisztelettel néz az erre méltó emberekre. Ezt nem lehet elmagyarázni de ha valaki egyszer rájön onnantól teljesen megváltozik az élete. Van aki előbb van aki később és van aki sosem fog rájönni (utóbbiakból van a legtöbb).
2011. aug. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
attól,hogy van pöccsöm,szeretem a focit,az autókat,sokszor akarnák szexelni, és elég gyakran káromkodok,na ettől vagyok,és vagyunk férfiak igazán :D
2011. aug. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Meg attól, hogy a legtöbbünk helyesírása fail. Nem igaz előző?
2011. aug. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
de nagyon is xD
2011. aug. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

Nem vagytok ti férfiak, de még kisfiúk is nagyon jó indulattal.

Jó a kérdés egyébként! Attól, hogy van kit szeretnem, csókolnom, imádnom, bálványoznom, kielégítenem, boldoggá tennem. Szóval egy nőtől, akit szeretek. :) Így most nem nagyon érzem magam férfinak.


21/f

2011. aug. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%

Na, en meg pont azert nem erzem magam elegge ferfinak, mert nem vagyok megelegedve a peniszem meretevel, kicsinek tartom...


Amugy meg a 21 eves fiunak igaza van: egy ferfi akkor erezheti magat igazan ferfinak, ha van mellette no... ugyanugy, ahogy egy no is a ferfi mellett tud igazan kiteljesedni!

2011. aug. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 dtigenerator ***** válasza:
100%
Attól vagyok férfi, hogy tisztában vagyok vele, hogy férfi vagyok. Ennyi. Nehogy már igazodnom kelljen a bunkó sörvedelő senkiházi férfisztereotípiákhoz... Előbb akasztanám fel magam.
2011. aug. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!