Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hűtöd le magad, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hűtöd le magad, ha rákattansz valakire?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik az egyik kollégám, de semmi jele annak, hogy ezt viszonozná. Az eszemmel tudom, hogy semmi értelme veszkődni utána, de egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből. Amikor szabin voltam, egy idő után eszembe sem jutott, de ha meglátom az irodában, megint egész nap csak ő jár a fejemben, semmire nem tudok itthon igazán koncentrálni, csak lézengek estig. Milyen gyógyír van erre?
2011. szept. 26. 23:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Én így: nem jövök be neki? Akkor ez egy köcs@g! Már nem is tetszik. :)
2011. szept. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

A lényeget megirtad, hogy amikor szabin voltàl, szinte eszedbe sem jutott. Vajon miért, mert elfoglaltad magadat, otthon meg csak hagyod a gondolataidat röpködni, ahogyan akarnak. Persze igaz a munkahelyeden mindennap làtod és ùjra felemészt.

Ha nincs remény minek emészted magadat.

2011. szept. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem magam emésztem, a vágy emészt. Összefügghet ez a ciklussal? Meglátom, és megbolondulok.
2011. szept. 26. 23:30
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Tudatosítom magamban, hogy nem kellek neki és elfogadom. Igyekszem kerülni az illetőt, próbálom levegőnek nézni. Akarat kérdése. A puniviszketés meg majd magától csillapodik.
2011. szept. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%
Ha van barátnője akkor továbbra is csak a vágyakozást ajánlom!Majd elmúlik!Keress egy kant aki ...
2011. szept. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
26%
Milyen ciklussal függhet össze?
2011. szept. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Elég nehéz levegőnek nézni, amikor együtt kell sokszor dolgoznunk.
2011. szept. 26. 23:39
 8/16 anonim ***** válasza:
58%
Keress más munkahelyet.
2011. szept. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A kutyám ilyenkor megszaglássza a kiszemeltje fenekét, és ha nem tetszik neki az illat, akkor onnantól kezdve rá se néz az illetőre, hiába sétálunk mindennap ugyanott. Próbáld ki! :)
2011. szept. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Dehogy keresek! Istenes jó dolgom van, csak 4 órában dolgozom, jól fizetnek, és nagyon rendesek velem, még egy ilyet soha nem találnék.
2011. szept. 26. 23:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!