Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg én vertem át?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg én vertem át?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel ismerkedési fázisban vagyunk/ voltunk..és kb. két hete történt h megbeszéltük a 2. randit..de én lemondtam..mert nem érzek semmit sem, és nem akartam h mégjobban megszeressen vagy átverjem. Ma pedig azt hallottam vissza, hogy én átvertem őt, hogy csak így lekoppintottam..és most be van sértődve.
2011. aug. 5. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

HA a lemondáskor elmondtad neki h nem jön be neked, akk oké.

de ha kamuztál valami oltári nagy baromságot h miért nem jó neked a 2. randi akk igen, átverted.

2011. aug. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
csak annyit mondtam, hogy nem tudunk találkozni, ebből rákérdezett..és én akkor nyíltan elmondtam, hogy nem érzek semmit sem.
2011. aug. 5. 17:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet a srác beleélte magát,hogy ti egy pár lesztek.Mondjuk annyit megérdemelne,hogy beszélj vele és elmond neki,hogy te nem érzel semmit és ezért mondtad le a randikat.szerintem az fáj neki,hogy nem kapott magyarázatot arra miért nem akartál vele találkozni.
2011. aug. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Most látom,hogy elmondtad neki.Akkor viszont nincs igaza a srácnak.Nem verted át.
2011. aug. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oké, akkor megnyugodtam, hogy nem fair a besértődése. Köszönöm a válaszokat. :)
2011. aug. 5. 17:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerelemben nincs fair meg nem fair. Valahogy le kell vezetnie a csalódottsáát, és lehet hogy ő a történetet is máshogy mesélné egy kicsit, szóval ha igazából neked nem árt ha "besértődik", ő pedig így érzi helyesnek, akkor meg mit foglalkozol vele. Ha meg továbbra is kacérkodni akarsz vele de ő nem áll szóba veled, akkor meg te vagy a pi-csa.
2011. aug. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy az, Dória?

Ha te vagy, akkor mondták, hogy azért csináltál dolgot, amiből azt hitte, hogy van esélye..

ha nem te vagy: akkor pedig sz*rd le, nem jogos.. :)

2011. aug. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

dória? :O

nem is hallottam még ilyen nevet

kössz a válaszokat nem foglalkozok vele többet majd lenyugszik

2011. aug. 5. 17:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Megbeszélni sem kellett volna a randit, de ez nem érdemelt volna ekkora botrányt.
2011. aug. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fair tőled, hogy megmondtad, hogy nem akarsz tőle semmit. Nekem pl most csak azt mondta valaki, hogy nem ér rá egy darabig.... nah ezzel mit kezdjek?
2011. aug. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!