Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis ferfiaktol kerdezem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis ferfiaktol kerdezem elsosorban, valoban sok az anyagias lany/no?

Figyelt kérdés
Azert erdekel, mert itt a neten allando tema, hogy a csajok csak a meno kocsira buknak es a tarcara. Pl. ezt irjak ha a lany termeszetesnek tartja, hogy elso randin a ffi fizet. Ez nekem is termeszetes, pedig nem erdekel, hogy van-e kocsija, vagy, hogy hetente jar-e sushi barba. Egyszeruen csak elvarom, hogy a ferfi hivjon engem randevura es akkor o is fizessen (megjegyzem elsore, max. fagyizni megyek), ha en hivnam, en fizetnek. Ez szerintem alapveto. A masik, hogy a noben genetikailag kodolva van, hogy a leendo csalad ne szenvedjen semmiben hianyt. Es itt most nem a 3 eves gyerek 2 meteres, 18 ezres pluss tigrisere gondolok, hanem a normalis etkezesre (napi zoldseg, gyumolcs, feherje, hus) es, hogy hozzajaruljunk a gyerek identitasahoz, tehat minel tobb dolgot probalhasson ki. Pl. sportok, zene, szinhaz. Igy szerintem teljesen termesztes, hogy nokent egy ambiciozus, torekvo ferfit fogok valasztani, akirol tudom, hogy amig en gyesen vagyok (vagy munkanelkuli, mert a fonok nem toleralta a gyereket) az el fog tudni minket tartani. Ezt viszont ugy latom gyakran keverik ossze azokkal a lanyokkal akik eletceljuknak a westend korbejarasat valasztottak. Megertem, hogy ez mar nem 20-as evek, minden no probal dolgozni, gyerekek mellett is, de a vezeto poziciokba (a sok utazas, hosszura nyult munkaidok miatt) valtozatlanul a ferfiakat reszesitik elonyben, igy elvarhato, hogy amig egy no otthon "nyaral" a gyerekekkel, az anyagiakrol a ferfi gondoskodjon. A fo kerdestol eltertem, de csak igy tudtam erthetoen leirni, hogy egy normalis no mit ert anyagiak alatt. Most ti jottok fiuk.
2011. aug. 5. 17:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
76%
Most teljesen őszinte leszek: ez attól függ, hogy milyen körökben mozogsz, és milyen körökből akarsz nőt felszedni. Én is fikázom itt gyk-n a lányokat, de őszintén szólva NEKEM még nem volt anyagias barátnőm. Haverjaimnak volt már nem is egy, de ez olyan, hogy aki discoban meg elit egyetemen csajozik az ne csodálkozzon, ha r*bancokat fog ki.
2011. aug. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
54%
Ok, akkor most a kérdésed mire vonatkozik, hogy sok-e az anyagias nő = plázacica, avagy sok-e az anyagias nő = az, amit te leírtál?
2011. aug. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Az önmagad bemutatása nélkül is van válasz: igen, sok.
2011. aug. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy fogalmaznék, hogy azok a nők akik érettebb gondolkodásúak és gyereket szeretnének, azok:


olyan pasit akarnak aki 1. szereti a gyerekeket, 2. nem csalná meg soha, 3. és IGEEEN! itt a válasz..nem egy csövestől akarnak gyereket, nem olyantól akit lehet h következő nap kiraknak az albérletből.

NEM az a lényeg sokat keressen, de meg tudjanak élni gond nélkül!


Én 27 éves vok és én is úgy gondolom h legyen egy biztos jövedelem amiből el tudom tartani a családomat.

2011. aug. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Kerdesemben nem szerettem volna kulon valasztani az altalad emlitett "plazacicat" es az altalam leirtakat, pontosan azert, mert egy teljesen normalis kerdesnel, forumon is jonnek a beszolasok, igy kicsit ugy latom a ketto osszemosodik. A jatekos kedvueket megelozven, nem, nem az interneten szedem a tapasztalataimat, de a barataim szerencsere nem r.bancoznak senkit, talan mert nincs is kit a koreinkben.
2011. aug. 5. 17:28
 6/30 anonim ***** válasza:
55%

A normális férfi az egzisztenciát érti anyagiak alatt. :)


Egyébként, kedves kérdező, sarkos véleményem következik:


A nők emancipáltak akartak lenni. (Munkát nekünk, egyenlőséget nekünk!) Az egyenjogúságon felül azonban meglátásom szerint ez az egész emancipációs törekvés egy jó nagy baromkodás lett, és sehovás sem vezetett el.


Egyenjogúak lehetnek a nők, ez nem vitás. De egyenlőek sohasem. Amint egy nő gyermeket vár, kiszolgáltatottá válik, és csak a férfiak (a munkahelyi főnökei) jóindulatára számíthat. Régen a családanyának becsülete volt.


Na most, kellett ez az egész a nőknek, és a társadalomnak is ezáltal? A munkaerőpiac ott tart, hogy a társadalom nagyobb részében egy keres - azaz jelen példa szerint ugye egy férfi - nem keres annyit, hogy a családját el tudja tartani. A nők meg azon kevés férfihoz húznak, akik mégiscsak el tudják tartani őket.


Szóval, hölgyeim, jogotok van sutba dobni a hagyományokat, de nem kell csodálkozni, ha ilyen negatív következményekkel jár.


Ennyi csak a sarkos véleményem. :)

2011. aug. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
48%
Nézd meg Magyarország gazdasági helyzetét, az átlagfizetéseket! Utána meg gondold át még 1x a kérdésedet.
2011. aug. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

"Ezt viszont ugy latom gyakran keverik ossze azokkal a lanyokkal akik eletceljuknak a westend korbejarasat valasztottak."


Így van, mert bár lehettek teljesen más emberek, a végeredmény mégis ugyanaz.

2011. aug. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
65%

Nos, a kérdésedre is válaszolnék még:


Igen, sok az anyagias nő.


Sok a plázacica, aki el akarja tartatni önmagát. De őszintén: ők még a jobbik eset, mert ők legalább nyíltan felvállalják ezt.


És igen, sok az anyagias, egzisztenciára gyúró nő is, akinek az az első, hogy majd a férfi el tudja-e tartani őt. A helyzet az, hogy a XXI. században élünk, és egyenjogúság van. A nőnek is feladata lett pénzt keresni. Az egyenlő jogok ugyani egyenlő kötelezettségekkel is járnak.

2011. aug. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Mellesleg bár illik a férfinak fizetni az első randin, meg néha utána is, de egy normális nő nem várja el.

2011. aug. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!