Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy kellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy kellett nektek valaki, de ő összejött mással, de ti túlságosan szerettétek, ezért vártatok rá és aztán összejöttetek?

Figyelt kérdés
Van ennek értelme?
2009. ápr. 9. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nos lényegében volt már, de miután már a 2. csajjal jött össze lemondtam róla...Aztán összejöttünk majdnem, de mégsem:D Rá másfél évre meg most együtt vagyunk:) Egyébként szerintem simán összejöhet!
2009. ápr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%

Volt valakije, én meg a legjobb barátja lettem. Közel engedtem magamhoz és eléggé kihasznált. ÚTÁLOM A FÉRFIAKAT!!!

De már kezdem kiheverni...

2009. ápr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, nem minden férfi ilyen nem kell mindenkit utálni, szem igen is lehetséges, ha összeilletek előbbutóbb megtaláljátok egymást (lásd 1. válaszoló-ét)
2009. ápr. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen volt. Barátok voltunk, de ő többet akart, akkor én még nem. Lett barátnője, közel maradtunk egymáshoz, aztán 2,5 évre rá, mikor ők szakítottak, összejöttünk. Ennek már 8 éve, 4 éve házasok vagyunk, 2 éves a kisfiúnk. Úgyhogy bármi lehet, ha akarjátok.
2010. szept. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!