Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első sorban fiúk válaszát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első sorban fiúk válaszát szeretném kérni! Lehet ebből még valami? Veletek volt már olyan h a bnőtökkel szakítottatok mert már nem szerettétek és jó pár hónap múlva ismét összejöttetek vele, mert mégis kellett a lány? Nem csak a szex miatt!

Figyelt kérdés
A párommal 1évig voltunk együtt,jól megvoltunk addig míg meg nem tudtam h jövök külföldre,az a kapcsink közepén volt...úgy döntöttünk h kijövök és lesz ami lesz...ahogy közeledett a kiutazásom,egyre feszültebbek lettünk,én elvártam és alapnak tartottam h egyre többet foglalkozzon velem,ő meg pont az ellenkezőjét tette..egyre jobban eltávolodtunk és egyre többet veszekedtünk...a szex is rossz lett..ő azt mondta h szeret,úgy jöttem ki...és 2hétre rá szakított velem mert felkaptam valamin a vizet és írtam neki egy levelet,amiben elmondtam h röhejes amit csinál..h szarik a fejemre és közben azt mondja h igenis szenved h nem vok vele....azt mondta h átgondolta a dolgokat,és nem szeret már...de még két hete szeretett.Szenvedtem miatta, és úgy gondoltam,már nem érdekel,h nem kell nekem és már nem érdekel,de megint hiányzik és egyre jobban vágyom rá.hozzáteszem,h mi együtt is laktunk fél évet...
2009. júl. 3. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérj töle bocsánatot, bizonyitsd be hogy hiányzik neked és hogy nagyon megbántad amit irtál neki.
2009. júl. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már beszéltem vele,sírtam neki....már mondtam neki h kezdjük előröl,mert ha haza megyek már nem lesz probléma h elmegyek,és nem leszek,leszünk feszültek emiatt....de ő azt mondta h nem szeret és nem akar kibékülni.kérdeztem h van e valakije,azt mondta h nincs.azt mondta h dühös rám meg ilyenek,és ő is meg én is makacsok vagyunk,s azért kérdeztem amit kérdeztem h van e rá esély,h valakivel történt e már ilyen.ha újra meglát és csak szimplán beszélgetünk v vmi,h újra elkezdjen rám gondolni meg ilyenek.....
2009. júl. 3. 19:24
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert elhiszem,h már nem szeret v nem is tudom h mit hiszek.de pont erre lennék kíváncsi h volt e már veletek olyan h újra fellobbant a másik iránt a vágy a szerelem,mikor pl. fél év múlva újra láttátok őt?!
2009. júl. 3. 19:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen én szakitottam párommal mert valami hülyeséggel beetettek minket és nem tudtuk megbeszélni sem, mert én elutaztam egy évre.Amikor hazajöttem és találkoztunk egy bulin akkor sikerült rájönnünk hogy hülyeségen vesztünk össze.

Talán már nem szeret a párod vagy csak annyira megbántottad hogy ezt nehéz neki megbocsátania.Ha hazamész probáld meg kiengesztelni valamivel. vagy probálj összefutni vele valahol csak véletlenü és majd meglátod hogy reagál ha ujra találkoztok...

2009. júl. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!