Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írhatok neki? Vagy ez megalázk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írhatok neki? Vagy ez megalázkodás?

Figyelt kérdés

A volt barátomnak akarok írni, hogy találkozzunk, és beszéljük meg a dolgokat. Szeretném, ha újrakezdenénk.

Ő szakított velem háromnegyed éve.


2011. aug. 6. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem gáz, ha úgy hívod el, h talizzatok mint barátok, mert szeretnéd, ha azért haverok lennétek.
2011. aug. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Persze, úgy gondoltam, nem úgy, hogy egyből elmondom neki, mit akarok. :)

Meg attól szerintem meg is ijedne, és el se jönne.

2011. aug. 6. 11:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Hagyjukmár ezt a haverom dolgot! Le fogja szarni! Mond meg őszíntén mit akarsz, sok felesleges szarakodástól kiméled meg saját magad!
2011. aug. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De akkor szerinted nem megalázkodás, ha szépen megmondom neki mit érzek?

Akár burkoltan, akár nem?

2011. aug. 6. 11:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem megalázkodás. Nyugodtan találkozz vele, és mondd el neki az érzéseid. Ha bejössz neki, akkor úgy is belemegy az újrakezdésbe (legalábbis próba szinten biztos), ha meg nem, akkor legalább sok felesleges körtől kíméled meg magad. 18/F
2011. aug. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm .

(Ez már nem fontos, de azért leírom: azóta nincs barátnője, és előtte iszonyatosan szerelmes volt belém.Csak valahogy a végén nem érezte a szerelmet(én hibám volt, mert sok hülyeséget csináltam), nem megcsalás, vagy ilyesmi, de miattam nem tudtunk találkozni.

Nagyon szeretem még, és bármit megtennék érte.

2011. aug. 6. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!