Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet esélyem a fiúnál vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem a fiúnál vagy ez már megalázkodás?

Figyelt kérdés

Régebbi szituációról van szó. A közeli városban van egy diszkó, oda szoktunk feljárni barátnőimmel. Volt ott egy srác, akinek azelőtt 3-4 héttel mutattak be nekem, csak nézegettük egymást, egyszer meghívott egy italra (de többen voltunk, nem ketten), plusz más bulin is találkoztunk már. Csak poénkodtunk együtt, nem nagyon beszéltünk.

Ám az egyik bulin eléggé egymásba fonódtunk, végig csókolóztunk és táncoltunk, viszont nem kísért haza... Azt mondta, hogy fáradt.

Akkor már éreztem, hogy ez így elég gáz lesz.

Másnap rákérdezett egy közös ismerősöm, azt mondta, hogy szerinte én sem gondoltam komolyan.


Azóta elég furcsa, mert elég gyakran találkozunk, gyakran ejti ki a nevemet és a közelemben van legtöbbször. Ha sétáltunk barátaimmal és eltávolodtunk (mert bevártunk valakit), akkor mellém csapódott... Néha a szemem sarkából látom, hogy néz.

(Közben volt egy fiú, akivel randizni mentem, ő ezt megtudta, és egyből azzal jött, hogy a fiúnak barátnője van... holott nincs.)


Rájöttem, hogy többet érzek iránta, mint puszta haverság. És így furcsa mellette lenni. De nem értem, hogy ezek jelzések-e.

Amúgy nem voltak ilyen egy-éjszakás-csókolózos-dolgaim, ez az egy csak. Állítólag neki volt.

Akkor ezek után ne várjak komolyabb közeledést? Vagy várjak ki?


K.

(A srác 20, én 19 vagyok.)


2009. nov. 24. 16:57
 1/5 Andrewka ***** válasza:

Hát úgy tűnik h akar tőled valamit.

Ha mást nem egy kósza numerát.

De tőle kérdezd.

2009. nov. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle, lesz-e valamikor parti. úgy is össze tudod hozni a találkozót, hogy megalázkodnál. ott meg minden úgyis kiderül.
2009. nov. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Annál célra vezetőbb nincs ha rákérdezel.
2009. nov. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hajts rá,aztán ha csak szexelni akar,az ki fog derülni a viselkedéséből. Ha meg tényleg akar Tőled valamit,akkor teperni fog utánad.
2009. nov. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hétvégén megyünk, az biztos.
2009. nov. 24. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!