Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vérzek önkielégités után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vérzek önkielégités után?

Figyelt kérdés

Már nagyon kezdek félni,16éves vagyok és kb 2-3 éve csinálom,(nem voltam még pasival) és kb 1-2 hónapja enyhe vérzést tapasztaltam minden egyes önkielégités után,ezért kicsit le álltam vele,a mult héten ujra csináltam,és elég sok menyiségü vér jött az után,és kb 1 napig véreztem..és a tegnapelőtt ugyan ez volt,mint a mult héten de MÉGTÖBB,és még mindig vérzek,és valami nyálka szerü akármi is ... nagyon fáj a tegnap a hasam,annyira görcsölt hogy nem tudtam lábra állni,olyan volt minta menstruációs fájdalom... nem mertem senkinek erről beszélni,ugy tudtam hogy a maszturbálás nem káros...akkor ez most mi az? :(

HELP.


2011. aug. 6. 15:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
31%

1. " nyálka szerü akármi" Ha ezt nem tudod mi, akkor éretlen vagy még a maszturbációhoz is.


2. Ha vmi feldugtál, akkor attól véreztél, ha nem, akkor menj el orvoshoz

2011. aug. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%
Valószínűleg átszakadt a szűzhártyád. Illetve még nem teljesen, ezért vérzel minden alkalommal.
2011. aug. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
30%

Következő kommentek:

Ez nagyon, nagyon:D -D -D


Az enyém: valószínűleg túl magasra toltad és már annyira "megérted" a szexet \jellegű gondolatok érzések, és elszakadt kilyukadt a szűzhártya, de ezzel többet nem lesz bajod, meg nem voltál senkivel, attól még szűz vagy mert nem vérzel, testileg is biztos érett vagy rá, stb. De ez a korai"" maszturbáció is okozza a hirtelen"" érést.

2011. aug. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
szerintem ha csak a szüzhártyám szakadt volna át,akkor biztos hogy nem minden egyes alkalommal vérzett volna,és nem ennyit.
2011. aug. 6. 15:43
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

"De ez a korai"" maszturbáció is okozza a hirtelen"" érést."


Én 10 évesen kezdtem a maszturbációt lány létemre, mégsem értem hamarabb

2011. aug. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb lenne, ha elmennél orvoshoz.
2011. aug. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
59%

nőgyógyász. talán megkarmoltad magad, és a körmöd alól bement oda egy kis kosz...


21/n

2011. aug. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
nem karmoltam meg...nem a kezemmel csináltam.
2011. aug. 6. 15:50
 9/21 anonim ***** válasza:
Mivel csináltad?
2011. aug. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
ez most miért lényeg? nem durva eszközel...
2011. aug. 6. 16:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!