Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok férfi miért gondolja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi miért gondolja hogy az összes nő ringyó, és a ribanc nők miért vannak meggyőződve róla hogy minden más nő is ribanc rajtuk kívül? Ennyire igaz, hogy mindenki önmagából indul ki?

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 18:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
57%

Aha, én nem gondolom, hogy minden nő ribanc.


2x/f

2011. aug. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
64%

mert eddig csak ri*ancokhoz volt szerencsém akik kihasználtak, ez azt jelenti, hogy ez a típus nagyon gyakori.

21f

2011. aug. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%
Mert sok férfi nem tudja elviselni a veszteséget és könnyebb leribancozni a lányokat.
2011. aug. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
72%

"Sok férfi miért gondolja hogy az összes nő ringyó, "


A férfiak ezt azokra a nőkre értik akik külsőre bejönnek nekik. Jobbára csak a ringyók rendelkeznek olyan külsővel ami a férfiak legtöbbjének vonzó.


"és a ribanc nők miért vannak meggyőződve róla hogy minden más nő is ribanc rajtuk kívül?"


Mert a rib@ncok szemében minden nő vetélytárs és akiket utálni kell, áskálódni ellenük stb.

2011. aug. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Lehet hogy gyakori, én ezt nem kétlem. Azt mondod gyakori, ok, de ettől még honnan veszi sok ember a jogot hogy valakire ráhúzza ezt a jelzőt akár teljesen ismeretlenül? Ez az ami nem fér a fejembe.
2011. aug. 6. 18:39
 6/24 anonim ***** válasza:
40%

Fúúú 18:37...Nálad a pont :'D


Sajnos, szerintem is így van...!

Tényleg van egy jópár ilyen "férfi", aki lerib@ncoz minden nőt alapból..., de az ilyenek véleményével már nem foglalkozom, úgy vagyok vele, hogy a saját szegénységi bizonyítványát állítja ki ezzel :'D

2011. aug. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Na jó, de itt is egy csomó kérdésnél látom, hogy röpködnek a r.banc jelzők úgy hogy itt aztán még fénykép sincs kirakva senkinél. Meg aki azt állítja hogy nem feküdne le valakivel pénzért az álszent. Férfi is nő is állítja. Azt vágom, hogy itt mindenkinek nagyobb a szája mint szemtől szembe, de olyan hosszasan ki tudja fejteni némelyik hogy miért is ribanc minden nő, hogy csak lesek:) Persze a válaszok lényege többnyire a "csak mert" és a "azért ribancok amiért nem kellek nekik mert ronda vagyok":) Biztos hülye kérdést tettem fel, de annyira nem tudok napirendre térni sok ember felfogása felett...:)
2011. aug. 6. 18:46
 8/24 anonim ***** válasza:
Igazatok van,én még annyit írnék,hogy bár a legtöbb férfi aki így gondolja,át volt verve,meg volt csalva már párszor.Viszont van olyan kis,aki még szakítás után próbálná magát visszakönyörögni,és ha ismét elutasítást kap,akkor beindul a férfiak kedvessége,és simán lek*rvázza,ler*b*ncozza a exét(még ha az sose csalta meg és sose verte át!).Ezek után pedig már megkönnyebbültebben mesélik el a haverjaiknak,hogy áh azzal a hülye k*rvával,r*b*nccal már rég vége.
2011. aug. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Ez is igaz:) Ez akkor valami védekező mechanizmus is lehet:D Bár engem csaltak már meg, szerencsére sikerült úgy hozzáállnom a következő páromhoz hogy megadtam neki a maximális bizalmat, és még hiszem hogy nem mindenki csalfa:)

Nekem az a kedvencem amikor egy nő lefekszik valakivel azért ribi, ha meg nem, akkor azért:D Nagyon logikus:D

2011. aug. 6. 19:01
 10/24 anonim ***** válasza:
75%

Ilyenkor a pasik mindig magukból indulnak, ki ugyanis ők a jóval nagyobb ringyók.

Ha egy pasit visszautasítanak, azt már sértőnek tartják, és úgy állnak bosszút,alázzák meg a nőt, hogy leribancozzák, ami eléggé férfiatlan kis pö*csre utal. Egy igazi férfi az vállalja az elutasítást és nem áll kicsinyes bosszút.

29N

2011. aug. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!