Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális vagyok? Titeket zavarna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok? Titeket zavarna?

Figyelt kérdés
VAn egy fiú aki nem akar velem járni de jóban vagyunk és nagyon kedveljük egymást,és ha találkozunk nem birom ki és bókolok neki,van amikor észre se veszem és kiszalad a számon egy két fura dolog.Na meg amikor elkezdek kicsit alkoholt inni,akkor is mindig ráírok valamit.És a másnap olyan gáz.Szerintetek zavarja a dolog,vagy titeket zavarna?Vegyek vissza magamból?
2011. aug. 6. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nem akar veled járni, akkor szerintem nagyon is zavarja
2011. aug. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 heloka ***** válasza:
75%
pasi után nem futunk, ha már egyszer lekoppintott akkor számodra égő a dolog
2011. aug. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha te is fiú vagy akkor égő dolog.
2011. aug. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%

heloka ez a fiúk szövege.xd

Csaj után,és busz után nemfutunk,inkább megvárjuk a kövezkezőt.:P

2011. aug. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 heloka ***** válasza:

neeem:D

pasi után, busz után nem futunk:D

ezt már átírtad:P

amúgy.. a fiú igenis fusson:)

2011. aug. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
AZ a baj hogy mindig ő keres fel hogy találkozzunk,uh annyira nem zavarhatja,ő is bókol nekem elég sokat!
2011. aug. 6. 21:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem legyezgeti a hiúságát.
2011. aug. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!