Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Téged zavarna egy kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged zavarna egy kapcsolatban ha a barátnőd amputált?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok. Sajnos autóbaleset következtében mindkét lábam szinte teljes egészében amputálni kellett. Nagyon igyekszem visszarázódni az életembe, de látom hogy sokakat visszatart az állapotom kapcsolat kialakításakor. Ti hogyan álltok ehhez? Fiúkat kérdem elsősorban hiszen velük vagyok a leginkább bajban.
2011. szept. 9. 01:10
1 2 3
 1/30 Walk With Me ***** válasza:
100%

Szia,

Nem mondom, hogy semmiség, hiszen ez elég komoly dolog, ugyanakkor aki szeret, az elfogad így, hisz így is ugyan olyan teljes értékű Nő vagy, mint akit nem ért ilyen szerencsétlenség. Én el tudnék fogadni egy ilyen lányt, és mindenben segíteném, amiben tudnám.

2011. szept. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hogy őszinte legyek, fogalmam sincs erről, mivel eddig még soha nem volt kapcsolatom és így azt sem tudom, hogy miként lehetne kezelni egy ilyen helyzetet. Bizonyára sok nehézséggel járna, azonban mindig van megoldás. Ha igazán szeretnélek, akkor azt úgyis a személyiséged miatt tenném. Bármikor, ha megismertem valakit, a külsőségek mindig csak másodlagos dolgok voltak. Tehát ha valaha is egy hozzád hasonló lánnyal hozna össze a sors, akkor biztos, hogy eleinte talán nehéz lenne és némi időbe telne elfogadni a helyzetet, de amennyiben tényleg szeretném, úgy ezek a nehézségek egyre könnyebbek lennének, és mindenben támogatnám és segíteném a lányt! Ezen baleset, illetve a következménye miatt még nem vagy kevesebb egyáltalán mint bármely más ember!

2011. szept. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Őszintén, igen.

Nem hiszem hogy belemennék egy ilyen lánnyal egy párkapcsolatba:/

2011. szept. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Még annyit hogy ha párkapcsolat közben történne akkor nem lenne szakító ok nyilván.

Max úgy tudnám elképzelni ha pl. valami közös tevékenység miatt (pl.munka,hobbi) sokat vagyunk egymás társaságában ezáltal rálátás nyílik a belsőre is, mert amúgy először ugye az ember a külső alapján ítél.

Amúgy sajnálom hogy ezt történt veled, és remélem minél előbb visszarázódsz a dolgokba:)

2011. szept. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
NEhéz ügy, de szerintem is ha valakivel sokat vagy együtt, és belédszeret akkor nem fogja érdekelni, szóval a lényeg h ne gubózz be!
2011. szept. 9. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
69%

amputált fiút ajánlok. egyrészt jobban megért, másrészt nem jelentene neki akkora lemondást /én nemtom elképzelni, h ne bringázzak, korizzak, táncoljak..stb a párommal/

Sajnálom. ha már járnánk, amikor a baleset történik, az egészen más helyzet lenne és akkor vállalnám, de önként nem választanék egy ilyen kapcsolatot...

2011. szept. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Persze,hogy zavarna.De nem tartom tellyesen kizártnak egy ilyen kapcsolatot.Nehéz dolog ez,most nem is tudom elképzelni,hogy összejönnék egy ilyen lánnyal mint te,de ha az élet úgy hozza nem feltétlenül zárkóznék el tőle.
2011. szept. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, így is sokkal különb és értékesebb ember lehetsz. Ha szimpatikus lennél és tetszenél simán kezdenék veled kapcsolatba :)

Nagyon sok erőt és kitartást kívánok neked és találd meg mihamarabb a párodat! 27/f

2011. szept. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Ha igaz szerelemről van szó, akkor ez nem számít!
2011. szept. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Így van, a szerelmet semmi nem érdekli, vagy tán tényleg vak... Habár én is vagyok akkora kíváncsi, hogy... Asszem a többség magának se vallja be, hogy kipróbálná ezt a felállást is, vagy csak nem elég öregek meg "perverzek" hozzá. Azt pedig, hogy segíteni is kell, hát... Aki azt gondolja, hogy egy valamirevaló soklábú lánnyal megúszná a csapatmunkát, az hatalmasat téved. Aki meg attól fél , hogy jaj, a gyerekeknek milyen élete lesz, az inkább nézzen körül is, meg magába is.

Akinek esze ágában sincs menekülni a sors vagy mi elől, az jobb, ha nem vállalja túl magát... Van ennél sok könnyebb és sok nehezebb sors is. Az egyenlőtlenség az élet rendje. Emiatt merem kijelenteni, hogy nehézség ügyében meg bőven benn lesz ez a szerelem dolog is a bevált megoldások hadával kivitelezhető dolgok kategóriájában.

2011. szept. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!