Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyet értetek az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyet értetek az alábbi szöveggel melyben a női-férfi ismerkedést boncolhatják?

Figyelt kérdés

"Azt mondják a nők választanak. Bizonyos esetekben így is van, mivel a nők egyre kezdeményezőbbek. A legtöbb nő azonban még mindig elvárja, hogy ne neki kelljen megtennie az első lépést, hanem hódítsák meg, akár női, bátorító visszajelzés nélkül is. Vagyis a férfiak választanak és a nők mindössze döntenek.


Egy férfi bármikor odaléphet egy számára tetsző nőhöz, senki nem talál benne semmi kivetnivalót. Aztán a nő eldönti, hogy fogadja-e a közeledést, vagy sem. Ez a klasszikus módja az ismerkedésnek.


Vitathatatlanul a nők helyzete kényelmesebb, hiszen dönteni könnyebb, mint döntésre várni. A nőket nem éri ilyen módon elutasítás, csak siker. A férfiak jelzik feléjük tetszésüket, és a nők válogathatnak, azonban csak az őket választó férfiak köréből, ha nem mernek kezdeményezni. Nem úgy a férfiak, akik elfogadottan a teljes női kínálatból szemezgethetnek, azonban cserébe számos kudarccal is szembesülhetnek. A nemleges választ egyesek jól bírják, lepereg róluk, míg másokat annyira megviselhet, hogy akár hosszú időre elveheti kedvüket az ismerkedéstől.


A választás előnye a széles választék, hátránya az elutasítás lehetősége. A döntés előnye, hogy nincs elutasítás, hátránya viszont a jóval szűkebb választék. "


Tehát elvileg ma a nők kizárólag azok közül válogathatnak aki közeledik hozzájuk, mert ugye a nők gyakorlatilag soha nem kezdeményeznek, legalább is én a környezetemben soha életemben nem láttam ilyet, nem is hallottam róla, tehát kijelenthetjük, hogy a nők gyávák megkockáztatni az elutasítást így mindegyik csak vár a szőke hercegére így ez a hátránya, hogy nem válogathat annyira mint egy férfi, na most ez igazságos szerintem ahogy le van írva a cikkben, viszont azon avgyok felháborodva, hogy vannak nők akik ezt nem látják be, azt mondják ők igen is bárkit választhatnak ha oda sem mennek, ez nagy hazugság! a cikk szerintem tükrözi a mai igazságot.


2011. aug. 6. 21:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet a cikkel. Mivel nem minden kapcsolat úgy kezdődik, hogy az emberke oda megy a másikhoz, hogy figyelj szúrnám a f...od vagy pedig tetszel nekem, megpróbálhatnánk.

Vannak olyan kapcsolatok, amik barátságból indulnak és igenis vannak nők, akik szoktak kezdeményezni ebben a helyzetben.

Én halottam már olyat, hogy nő ment oda úgy pasihoz, hogy megfogta a farkát. Mondjuk nem hiszem el, de akkor meg jösztök kur.vá..zni.

2011. aug. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

ez így van, legtöbbször a férfiak kezdeményeznek..és ez így van rendjén..én sem mernék oda menni egy fiúhoz sem,hiába tetszik..:)

18/L

2011. aug. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Általában a nők inkább barátkozást szoktak kezdeményezni és nem emgdugatják magukat, már amelyik nem ku.rva.
2011. aug. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Már elnézést, de az összes nő nevében, ne sértegess minket, hogy gyávák vagyunk. Honnan tudod mi okból nem kezdeményezünk? Én például azért nem, mert semmilyen késztetést nem érzek arra pasikra vadásszak. Egyrészt nem érdekel, másrészt a párválasztás legyen spontán nálam.

Arról nem is beszélve, hogy manapság már mindenki azt csinál amit akar. Már az sem ritka, hogy a nő kéri meg a pasi kezét. Ismerősökből semmit sem lehet levonni, a világon milliárdnyian vannak.

2011. aug. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
a hangsúly azon van, hogy a nő csak azok közül választhat akik kezdeményeznek nála ez a gyávaságuk nagy hátránya, már pedig erre nincs magyarázat, nem hiszek neked aki írta, hogy nem vadászol pasikra, ez kifogás lehet, érdekes amikor több ezer lányt látok suliba, utcán, bárhol meg beszélgetek emberekkel akkor lehet látni mind azt amit a cikkben leírtak.
2011. aug. 6. 21:33
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát igen, te már csak jobban tudod, hogy én milyen vagyok. :) Már elnézést de nem mindenkinek akörül forog az élete hogy felszedjen valakit! Az hogy az itcán ráznézek valakire az utcán, neadjisten tetszik is, nem jelenti azt, hogy járni akarok vele csak nem merek odamenni. Vannak gyáva emberek, de semmi jogod mindenkit ismeretlenül gyávának nevezni egy teória miatt!
2011. aug. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
-1 utcán
2011. aug. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hmmm...azért vannak nők, akik kikezdenek férfiakkal. Úgy vettem észre, hogy azok a nők, akik ekkora önbizalommal vagy bátorsággal élnek, jobban járnak, mint a hagyományos udvarlást kedvelő nők.

A nők jobban észlelik, ha bejönnek egy férfinak, így ha a férfi bátortalan, nagyon jó, ha egy bevállalós nő bevállalja a kezdeményezést. Így a nő is jól jár, mert neki tetsző férfival jön össze, illetve a férfi is megkapja a hőn áhított nőt.

Sok nő azért nem kezdeményez mert büszke, más részük mert önbizalomhiányos vagy félénk. Ezek kb. fele-fele arányban oszlanak meg.

Sok nő attól fél, ha kiadja magát a neki tetsző férfinek, akkor kiszolgáltatottá teszi őt, és esetleg a férfi visszaél az érzéseivel (lásd tipikus a nő szeret, a férfi kihasználja ezt) és inkább úgy gondolja, hogy ha a férfinek tényleg tetszik ő, akkor úgy lép valahogyan.

Ezért várják a nők az első lépést.

De manapság egyre gyakoribb ha a nők kezdeményeznek! Egyre több a félénkebb férfi.


Nem könnyű a nőknek sem, mivel ha egy nő arra vár, hogy egy férfi kezdeményezzen, akkor igencsak lecsökken a számára vonzóbb pár lehetősége.

Ez kb. ugyanakkora nagyságú, mint azon nők akiknél a férfi sikerrel jár.


Én nő vagyok és a passzívabb fajta (sajnos) és életemben 2-3 férfi tetszett ebből mindhárom nem kezdeményezett.

Nem tudom, hogy sejtették-e, hogy bejönnek, lehet hogy nem.

Állítólag a férfiak nem tudnak jól testbeszédet olvasni. Ha tudnának, akkor a nőknél is nagyobb sikerük lenne. Szerintem érdemes lenni nekik ezt tanulmányozni.

2011. aug. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Pedig kell, hogy legyenek szabályok amik mindenkire érvényesek, nincs jogom legyávázni mindenkit, de a pontos okokat nem lehet kideríteni, így ez egy hipotézis.
2011. aug. 6. 21:40
 10/14 A kérdező kommentje:

21:40

Na végre egy jó válasz, ilyeneket várok még sokat:)

Látod ez a baj, hogy életedben 3 férfi tetszett, na most így akár én is hiába megyek oda bárkihez is aki tetszik nekem ilyen arányszámok mellett nagyon csekély esély van rá, hogy összejövök azzal a nővel, mert ha nem tetszem neki hiába megyek oda, inkább elutasít és várja a többi férfit aki meg neki tetszik ahhoz nem megy oda, tehát kevés esély van rá, hogy 2 ember egymásra találjon:(

2011. aug. 6. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!