Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy rosszul működő kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy rosszul működő kapcsolatban te mondod ki, hogy vége, vagy megvárod míg a párod elhagy?

Figyelt kérdés
Egy nőben kell legyen annyi büszkeség,hogy legalább magának mondhassa azt,hogy nekem nem kellett!
2009. ápr. 10. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd ott vagyis te mond ki az utolsó szót azt h végee.!
2009. ápr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg beszéljétek meg és inkább közös megegyezés alapján szakítsatok. Akkor egyikőtök sem fogja azt érezni hogy a másik kidobott.
2009. ápr. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Esetemben ez többféleképpen zajlott, egyetlen egyszer volt, hogy engem dobtak ki, hirtelen és megfelelő magyarázat nélkül, akkor az első sokk után másnap elmentem a sráchoz és addig nem mentem el, míg rendesen meg nem magyarázta.

Többségében én szakítottam, de igyekeztem elérni, hogy ez az én kezdeményezésemre ugyan, de közös megegyezéssel történjen. De nem lehet mindig elérni az idillikus közös megegyezést - ha egy pár ennyire egyetért még a szakításban is, akár együtt is maradhatnak, ha már ekkor harmónia van köztük :) A szakítás azért SZAKÍTás, mert nem egy harmonikus valami, valakinek fájni fog.

2009. ápr. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én utálom kimondani, hogy vége. Mindig úgy intézem, hogy a másik fél mondja ki/elégelje meg a dolgokat. Szemétség, de ez van. :S
2009. ápr. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én megvártam :S Valahogy nem tudtam szakítani.. De sztem felesleges várni, inkább mondd ki te, hogy vége. Legközelebb, ha úgy érzem, hogy már nem működik a kapcsolat, akkor inkább szakítook én.
2009. ápr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos előhozakodnék azzal, hogy beszéljük meg a dolgokat és kimondanám, hogy vége, nem működik ez a kapcsolat. Szerintem sokkal nagyobb fájdalmat okoz az, aki csak húzza a szakítást és esetleg még direkt szemétkedik is, hogy a másik fél besokalljon és kidobja. Jobb túllenni az ilyen dolgokon minnél hamarabb.
2009. ápr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én fiú vagyok és ha én érzem úgy, hogy már nem jó egy kapcsolat, akkor én szakítok, de szerintem, ha te érzed úgy, akkor meg neked kell megtenni. Ez nem büszkeség kérdése...

Akik meg azt csinálják, hogy direkt csesztetik a másikat, hogy őket dobják ki és így választják a könnyebb utat, azok csak felesleges fájdalmat okoznak, ne hallgass rájuk...

2009. ápr. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszeljetek meg a dolgokat.Ugy egyszerubb.HAbar attol fugg hogy mi volt a gond es hogy mit kovetett el a masik fel. De en is dobtam mar ki pasit,nem volt egyszeru.Pasik is dobtak mar engem.Az megrosszabb volt.Te dontesz, de okosan donts.
2009. ápr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!