Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakiben felmerül a szakítás gondolata, az már nem jó? Vagy ez minden kapcsolatban normális? Még az olyanban is, aminek végül házasság a vége?

Figyelt kérdés
2009. máj. 23. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem normális. de nem irtad miért merült fel a goldolata a szakításnak
2009. máj. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Általánosságban kérdezem.
2009. máj. 23. 12:21
 3/5 anonim ***** válasza:
az ember néha mérgében mond olyan dolgokat, amit nem gondol komolyan!
2009. máj. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hm...erdekes kerdes:P ezen en is sokat filoztam. pont a tegnap vagtam a parom fejehez hogy o jobbra, en balra:D

de igazabol megvesznek nelkule...el se tudnam kepzelni milyen lenne...szoval szerintem normalis. szerencsere a parom mar megszokta ezeket a kitoreseimet:D

udv

2009. máj. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, teljesen normális. Ez nagyon gyakori, még a felhőtlen párkapcsolaokban is, de ha ezt nem komolyan gondolod, akkor semmi gond, minden oké. :)
2009. nov. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!