Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelembe bele lehet halni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelembe bele lehet halni?

Figyelt kérdés

Képletesen értem, én teljesen össze zuhantam, szívfájdalom, sírás minden este, remegek és iszonyú gyorsan dobog a szívem de csak ÉRTE...

Zenét hallgatok de az is lehet akármilyen megbolondulok nélküle, nem is volt az enyém és nem is lesz. 21/L


2011. aug. 8. 00:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. aug. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. aug. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem.
2011. aug. 8. 00:47
 4/17 donmogyoróscsirke ***** válasza:
100%
Térj észhez, ismerd meg magad, és kezdj el rendes partnert keresni! Több életet is elpocsékolhatnál ha mindig kinéznél valakit aki számodra elérhetetlen és csak ő kellene..
2011. aug. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Tudom, mit érzel, tavaly nyáron átéltem... visszacsábítottam, és megadtam neki a kegyelemdöfést! Most ő kínlódik így! :D És nem sajnálom! :D Figyelj! Menj bulizni, A haverokkal ökörködj sokat, és nézz vígjátékokat, vagy animációs filmeket! Ne légy egyedül sokat!!! Hidd el, tudom, milyen érzés... álmatlanul forgolódsz, s már fizikai fájdalmat okoz ez! ... Ja, és bele lehet halni! Tudod mondják, hogy "megszakadt a szíve"... Nos, van ilyen, igen! Csak sokan nem tudják! Tartsd be, amit javasoltam, és túl leszel a dolgon!!! Ne add fel, és ne hallgass szomorú zenéket!!! Csak vidámakat! Blues Company, meg ilyeneket (bocsi, elég idióta együttes, de hidd el, erről nem fog eszedbe jutni ő)!
2011. aug. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem keresek. Fájdalom nélkül nincs szerelem.:S
2011. aug. 8. 00:56
 7/17 A kérdező kommentje:
Próbálok olvasni, zenélni, dolgozni, mindenről eszembe jut, és csak elbőgöm magam még egy vidám számon is.
2011. aug. 8. 00:58
 8/17 anonim ***** válasza:

Ha férfi lennél azt mondanám,hogy kapard össze a tökeidet.De miután lány vagy ez az opció nem létezik.Szerintem keress valami hobbit,mozdulj ki és felejtsd el a punnyadást!

20/F

2011. aug. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szia


Én pont ilyen helyzetben vagyok mint Te! =((((

Mintha Én írtam volna ki...

És pont 21/L vagyok én is =S

Ha szeretnél beszélgetni írj privit =)

és kitartást ^^

2011. aug. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Írtam:/
2011. aug. 8. 01:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!