Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a szemezés? Számít ez annak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szemezés? Számít ez annak?

Figyelt kérdés
dumálok a sráccal, és aztán belenézek a szemébe. csak az nézem és közben taglalgatom mennyire szép a szeme. Meg hogy szép a szempillája. Aztán azt taglalgatjuk hogy ő kire hasonlít. (ez idő kb 1 per és legalább max 1 méter volt köztünk) Aztán azzal szórakozom, hogy nézek a szemébe és gyorsan közeledek felé aztán elkapom a fejem (ezt is párszor eljátszom). Meg húzogatom a pilláját.
2011. aug. 8. 02:56
 1/7 anonim ***** válasza:

miaf@sz ez?

ird le kérlek értelmesebben, mert nem értem hogy mivan

2011. aug. 8. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Te kegyetlenül ostoba vagy! Ha vkivel beszélgetsz, alap, hogy a szemébe nézz! Mióta húzogatjuk a másik szempilláját beszélgetés közben? Mit szólnál hozzá, ha a beszélgetőpartnered beszéd közben belekapna az orrlyukadba, aztán földhöz vágna, mint egy darab szart....? :D
2011. aug. 8. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
fú b@sszátok meg engem ez nagyon kinyírt,meek aludni császtok
2011. aug. 8. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 k4lm0p1r1n ***** válasza:
ha felakarod izgatni arra jó ha hirtelen közeledsz felé és elkapod a fejed ez "incselkedés". ha viszont le akarod lombozni arra pont jó a szempilla húzogatás. mindegy. lényeg hogy fiatal vagy te még ehhez. beszélgessetek és MINDENT A SZEMNEK, DE SEMMIT A KÉZNEK!
2011. aug. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az se rossz h "legalább max" :D
2011. aug. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha szemezel valakivel, az azt jelenti hogy elmentek valami szórakozó helyre, olyasmi mint a sörözés, csak ennél egy különleges béka fajtának a szeméből facsat léét, isszátok, remélem segítettem!
2011. aug. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
OMG O.o engem ez egy picit sokkolt... Szemezni többnyire ismeretlen sráccal sokás, de feltételezem ha nem vágott szájba mikor a pilláját húzogattad akkor már ismert... a "szemezés" szó nem abból jött, hogy a másik szemét baszkurálni...buliban, buszon, boltban, vagy akűrhol ha látsz egy srácot aki bejön akkor NÉZNI kedzded (nem kinyomni a szemét meg hasonlók, és ha ő is visszanéz, és azt sugallja a tekintete neki is hogy bejössz neki, esetleg van kis incselkedés is, azt hívják szemezésnek.
2011. aug. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!