Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ilyen kicsi péniszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen kicsi péniszem?! A kora beli ismerősöknek nagyobb volt ilyen idős korukban.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 15 éves vagyok és a péniszem mérete 13-14 centi. Azért vagyok elkenődve leginkább mert az unokatestvérem mikor ilyen idős volt mint én neki 17-18 cm volt szerintetek mért van ez? Késő érő lennék, vagy nekem ilyen kicsi lesz mindig?! Arra is gondoltam hogy el megyek egy orvoshoz vagy az nagyon ciki?! Légyszives segítsetek! Üdv: 15 éves srác. :(
2011. aug. 8. 02:57
 1/7 anonim ***** válasza:
elmész te a fenébe pont jo méret
2011. aug. 8. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem feltétlenül menj el orvoshoz, ciki? NEM! nagyon sokan szendvednek kicsi farokkal, 14-15 éveseknek általában már 19-25 centi között van, és a férfiaknak az egyedüli szervük, ami egészen 3O éves korukig nő, az a farkuk! nagyon sok embernek megközelítőleg 4O-45 centi lesz 3O éves korukra, persze nem nálad... de csak örülj neki, mert amikor szeretkezel, nem csak a végéd kell bedugd, mindenki azt mondja, hogy max 2O-25 centis farka van, de az hazugság! menj el orvoshoz!
2011. aug. 8. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Irj egy privátot,mondok valami okosat.
2011. aug. 8. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát ez téleg gáz, meg az is hogy nekem most 17évesen 15-15,5...és? ki nem szarja le?! barátom a 11-12es müszerével blokkkolta a volt osztálytársunkat 13évesen kiránduláson(pedig nem barna egyik sem, mégis korán kezdték)
2011. aug. 8. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tomi225 válasza:
vágd le és kész nincs több gondod a mérttel!
2011. aug. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ne problémázz már ezen egy nőnek amúgy sem a hossz számít hanem a vastagság! És miért is lenne kicsi? Hidd el valakinek még kisebb. És amúgysem azt fogja méregetni a csaj hogy hány cm (csak akkor ha egy kqrva)!
2014. dec. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na most már 23 éves vagy vagy leszel kb.

Most mennyi?

2019. máj. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!