Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok az emberek, akik 21-23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok az emberek, akik 21-23 éves korukban vesztették el a szüzességük miért érzik hogy "kihagytak valamit" az életből?

Figyelt kérdés
2010. máj. 24. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert mást nem tudnak értékelni az életükben csak ezt a szüzességelvesztési mizériát.
2010. máj. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem érzem így. Aki úgy érzi az rosszul gondolkodik, túlságosan befolyásolják mások.
2010. máj. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én 20 voltam, kicsivel 21 betöltése előtt, és egyáltalán nem érzem, hogy bármit is kihagytam az életemből, de mások talán azért, mert annyira fel van fújva ez az egész, hogy már 13 évesen szexelnek fűvel fával, mert az a trendi.
2010. máj. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

És ha ennyi idősen tényleg olyannal voltak együtt, aki maradandó élményt adott, akkor mit hagytak ki?

jobban érezték volna magukat, ha 14 évesen egy éjszaka alatt hárman felpróbálják őt részegen egy disco wcjében?

2010. máj. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Én már most úgy érzem, hogy kimaradtam sok mindenből. Minden pillanat elveszett idő amit egyedül töltök, mennyivel értékesebb lenne ha olyannal lehetnék akit szerethetek.És itt nem a szüzesség a fő gond, hanem a magány.

19/l

2010. máj. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

teljesen egyet értek az előttem szólóval nem érdekelne ha soha nem sex-elnék csak egy lenne egy olyan barátnőm akit szerethetek akinek mindent megadhatok de sajna ez nem mindenkinek jön össze

21f (szűz vagyok)

2010. máj. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!