Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megoldani ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megoldani ezt a különbséget?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy én már nagyon szeretnék gyereket,de a párom még várna pár évet. Én viszont úgy vagyok vele, hogy mindig is szerettem volna 30 alatt túl lenni az összes gyereken. Persze más dolgok is közre játszanak(anyagiak,meg ilyenek),hogy várjunk még,de sose lehet tudni h. mikor van a megfelelő pillanat.Miért ilyen nehéz a férfiakkal.Főleg azért is mert a legtöbb férfi amúgy sem veszi ki a nagy részét a gyereknevelésből(legalább is az ismeretsségi körömben).

27/l


2011. aug. 8. 10:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

várjuk csak... nem is éltek együtt? vagy hogy van ez?:)

amúgy tényleg nem olyan vészes, hogy otthon laksz, tudsz gyűjtögetni lakásra.

2011. aug. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"ah van idő haveroznak vagy leülnek a tv elé"


Na ez a kurv@ nagy gáz ... ha gyerekem van, akkor ő fontosabb mint a haverok, vagy a TV (mondjuk TV-t egyébként sem nézek egyáltalán és hányok a TV előtt döglő "családapáktól").


"hogy a szüleimmel élek, hidjéteke el nem én választaottam"


De mást sem választottál ...

Legalább is én 20 évesen, amikor képes voltam megállni a saját lábamon összepakoltam két szatyorba a cuccomat és mentem élni a saját önálló életem ... (mielőtt valaki a körülményekre hivatkozna: az a két szatyor ruhám volt és egy 16E Ft-os közalkalmazotti fizetésem és nem tudtak otthonról sem segíteni, de megoldottam)

2011. aug. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Együtt élünk a szüleimmel.

De próbáltunk albérletbe menni,de anyagilag jobban kijövünk otthon, meg a szüleimnek sajnos jelenleg jelzáloghitele van a házon és amit mi fizetünk rezsinek az sokat segít abban, h. tudja fizetni a hiteltörlesztést.Amúgy azért van ilyen rossz a helyzet,mert apu csak minimálbére munkát végez mert saroktörése volt és nem tud rendesen dolgozni és ami a szakmája ott nagy részt csak nyáron van meló.


2 éve élünk együtt és ismerjük egymást. Gyűjtögetni nem nagyon tudunk, bár nekem van egy életbiztosításom ami ha lejár kapok utána pénzt.De ha arra várnék, hogy miliomos legyek akkor sose lenne gyerkem, meg én amúgy sem vagyok nagy igényű,ha már gyerekem lenne akkor csak rá költenék,magamra nem(amúgy se nagyon költök magamra).

Valamennyi pénzt persze tudunk félre rakni,de az minimális.De nem tudom miért ezzel jönnek sokan, hisz sok olyan ember van aki egyedül neveli fel a gyerekét és rendes embert tud belőle nevelni és anyagilag ami kell az megvan, nem a luxustól lesz boldog a gyerek hanem a családi szeretettől.Szóval nálam nem a pénz hátrál.

2011. aug. 8. 12:10
 14/15 anonim ***** válasza:

Hülyeségnek tartom azt,hogy gáz,ha valaki a szüleivel él 25 fölött.Ha van egy külön lakrészük,vagy szobájuk,akkor sokkal jobban félre lehet tenni,mint albérletben.Mellesleg inkább a szüleinek segítsen,mint egy idegennek adjon ki 40-50-60 ezret +rezsit.Mi is albérletben lakunk,de ha a szüleinknek akkora lakásuk,vagy házuk lenne,hogy kényelmesen elférnénk,akkor mi is azt a megoldást választanánk.

Amúgy kérdező!Ha így,hogy anyudéknál laktok és alig tudtok félrerakni,akkor is csak keveset,akkor nem érdemes bevállalnotok gyereket.A gyereknek nem mondhatod azt,hogy most nem tudok ételt adni,vagy most nincs pénz ruhára...stb.Egy gyerek elég sok pénzbe kerül...főleg,hogy gyorsan nőnek.

2011. aug. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

de épp ez az. ha nem tudsz gyűjteni, spórolni, akk mégis hogy akarsz eltartani egy gyereket? most mondhatod azt és nyugtathatod magad azzal h jaaajj, majd megoldjuk. és ha nem? és nem te fogsz legfőképp szenvedni hanem a gyerek.

először a megfelelő körülményt kell megteremteni és nem a gyereket. ez egy jó kifogás h most meg akarod élni a nagymamakort, de ez elég önző dolog is egyben, mert lehet h a gyereknek nem lesz olyan gyerekkora mint amilyennek kéne lennie.

27 évesen én ezerrel ott lennék azon h valahogy kijussak ebből az "árokból" és utána gondolkoznák a gyereken.

11:06os voltam.

2011. aug. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!