Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasim úgy akar elfelejteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim úgy akar elfelejteni, hogy folyamatosan másokkal köti le magát?

Figyelt kérdés

Szakítottunk, már nem először az éven. Szakítás után 6 nappal beszéltünk, én kezdeményeztem a személyes beszélgetést, de rám sem nézett. Kérdeztem hogy rossz-e neki, mondta hogy rossz, mert hiányzom, de nem nézett rám 1 óra alatt talán 2x egy pillanatra. Tudom hogy eszméletlenül tetszem neki, és nagyon sokáig voltunk együtt. Nekem sem tetszik senki más rajta kívül, külsőleg is nagyon összeillettünk. Úgy akarja elfelejteni a több évet, hogy folyamatosan mással foglalja el magát. Nem akar egyedül maradni, talán azért, hogy ne kelljen az emlékekkel és a gondolataival foglalkozni? A nap 16 órájában mindig van vele valaki. Hol haverok, hol család. Egyedül még csak tankolni sem megy el, sehova.

Lehet hogy azért csinálja, hogy ne kelljen rám gondolnia?


2011. aug. 8. 12:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem értem miért nem fér neki össze a kettő, mehetnétek eggyütt is. Szóval megértem a döntésed..

Viszont ha erről nem tudtál lemondani..akkor biztos nem voltál anniyra szerelmes még ha neked is volt igazad:)

2011. aug. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!