Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fazonukat borotválóktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fazonukat borotválóktól kérdezem, hogy mikor nő ott lenn a szőr, akkor nem ciki szexelni?

Figyelt kérdés
Vagy ti minden nap leborotváljátok? Mert mikor kezd nőni a szőr, akkor még eléggé kellemetlen leborotválni. Inkább jobb, ha megvárja az ember, míg megnő egy kicsit, nem? Viszont, ha éppen akkor kíván meg a pasi, mikor még szúr ott lenn az nem ciki?
2011. aug. 8. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. A szőr ott természetes.
2011. aug. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem ciki főleg hogyha egy rendes párkapcsolatról van szó. Én mindig várok egy kicsit mert minden nap borotválkozni nem csak kényelmetlen hanem eléggé rossz is.

De viszont hogyha alkalmi kapcsolat lenne vagy csak egy egy éjszakásra készülnék akkor természetesen ügyelnék rá hogy sima legyen és igényes.

20/L

2011. aug. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem..
2011. aug. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Én nyíltan megkérdeztem a barátomat, és azt mondta h egyáltalán nem ciki. Én az egészet leszoktam borotválni, szép simára, és amikor elkezd visszanőni, ugye kicsit "tüsis" szokott lenni...A barátom elkedzett benyúlni a bugyimba, amikor náluk voltunk, és mondtam neki h "Most kezd visszanőni a szőr, az nem baj?! :S" Erre ő csak nevetett, és mondta, hogy dehogy baj...:) Sőt kifejezetten élvezte szerintem :D De azért jobb szereti amikor sima.
2011. aug. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: dettó. :)
2011. aug. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha egyszer elkapja a kangörcs a pasikat ez lesz a legutolsó amire figyelnek.Amúgy én is kérdeztem efelől a barátomat és szerinte amíg nincs esőerdő odalent addig minden jöhet.
2011. aug. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 hypno ***** válasza:
Nem ciki, csak a srácnak olyan érzés, mint neked, ha borostás a fiú. Vagyis szúr.
2012. dec. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!