Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban a méret a lényeg vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dexy kérdése:

Valóban a méret a lényeg vagy nem?

Figyelt kérdés
Tetszik egy pasi, nagyon aranyos, én is tetszem neki. Úgy hozta a sors hogy szombaton nála aludtam és lefeküdtünk. Meglepődtem mert kb 12cm a farka és vékonyodik a makk felé... Természetesen senki nem tehat arról hogy milyen adotsággal születik. Jó volt vele, nagyon igyekezett, de egy 16-18cm egyforma vastagságú farok jobban ki tud elégíteni. A pasival volt a gond vagy tényleg a méret számít?
2011. aug. 8. 14:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hakapeszi maki ha kap esz ha nem kap nem eszi :D
2011. aug. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Azért drukkolok nektek!
2011. aug. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nagyobb vagy normális méret jobban áll és sokkal keményebb,mint egy kisebb.De lehet ez csak az én tapasztalatom!
2011. aug. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
64%
A Magyar átlag 14-15 cm, bár ezt az oldalt olvasva a 21 már kicsi, úgyhogy igen átlagnál kisebb, de azért ha ügyes a srác, akkor jól forgatva használható.Arról nem beszélve, hogy kézzel-szájjal is "dolgozhattok".
2011. aug. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Természetesen a méret a lényeg, nézd meg, minden második kérdés erről szól.
2011. aug. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Figyelj, erre azt lehet mondani, hogy vannak lanyok, akik a nagy merettel elvezik jobban, de vannak, akiknek a kozpessel es a kicsivel is jo.

Lehet, hogy ez a srac nem volt eleg ugyes, vagy nem hangolodtatok annyira egymasra, nem csiszolodtatok ossze es ha egy masik sraccal lennel, akinek szinten 12 cm-es a penisze, lehet, hogy vele elsore is tok jo lenne, szoval nem mondhatjuk, hogy az osszes 12 cm-es penisszel csak rossz lehet a szex...


A kerdes itt inkabb az, hogy ragaszkodsz-e annyira ehhez a srachoz, hogy erdemes megoldasokat keresni es dolgozni azon, hogy jobb legyen a szex, vagy mindkettotok szamara jobb lenne, ha uj part keresnetek!

2011. aug. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
10%
A női orgazmus legalább 90%-ban fejben dől el. Ez alapján szerinted számít?
2011. aug. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Az utolsó kettő válaszban sok igazság van. Tényleg ne programozd be, hogy neki csak akkora, mert ez kihat az aktusra is.

Amivel még kiegészíteném az utolsó két választ, hogy nagyon fontos, ne a szex oldaláról értékeld a kapcsolatotokat.

Magyarul saját magáért szeresd őt, ne kizárólag a szex kössön össze benneteket.

2011. aug. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek! :) Tehát számít a méret a szexben, de egy kapcsolatban nem feltétlenül ez alapján kell értékelni a szexet.
2011. aug. 9. 10:06
 20/20 anonim ***** válasza:
De én sem értem mert valakinek kicsi és vékony de van akinek kicsi de vastag és nem mindegy hogy melyik!Szóval nem baj ha kicsi ha megvan a megfelelő vastagsága!
2011. aug. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!