Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, milyen csajok jönnek be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, milyen csajok jönnek be nektek?

Figyelt kérdés

Csendes/ szótlan vagy inkább a bőbeszédű lányok, akik egy percre se bírják befogni a szájukat?

Nagyon vékonyak? Cicababák? Szőkék, kék szeműek? (Én ehhez tartozok :D)


2011. aug. 8. 15:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
170 körüli magas, formás mellű (ne legyen túl nagy se túl kicsi), leginkább a sovány nagy mellű, hosszú combbú, nah az kell és van is nekem :D 17/F
2011. aug. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok, szeretem ha nem csak nekem kell beszélni és a csaj meg kukta, ha érted, amúgy a fent említett szőke vékony nagy mellű abszolút esetem :D
2011. aug. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nálam nincs aranyszabály. Az átlagos vagy a kimondottan jó alakú lányokat szeretem. A hajszín mindegy, bár most a fekete hajú lányokat talán jobban megnézem. És talán a csendesebb típus a nyerő, de azért ne legyen kuka.
2011. aug. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szőke, kék szemű cicababa vagy?:D Ha ész is társul hozzá, akkor ott vagy a toppon:)
2011. aug. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szőkék, kék szeműek? (Én ehhez tartozok :D)


hát persze hogy ehhez tartozol. a neten minden lány szőke, kékszemű, karcsú, sexi, vadító

2011. aug. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Legyen értelmes, de ne legyen szófosó. Nem kell mindenen röhögni, tükörben pózolni stb. Ne legyen GEBE (szal inkább kicsit húsisabb, persze az ízlésesség keretei között..). Átlagos arccal megáldott. aki nem csak akkor "szép" ha fél kiló smink van a fején.
2011. aug. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
tényleg olyan vagyok. nem sminkelem magam.:)
2011. aug. 8. 15:33
 8/16 anonim ***** válasza:

Ez bonyolult :D

Személyes véleményem, ne beszéljen folyton, de legyen jó társaság. Vékonynak vékony legyen, csak ne vigye túlzásba. Legyen értelmes és egyben szép is(nem kell modell alkatúnak lennie, de mutatósnak nem árt:) )

Haj szín, akár bármi elsőnek úgy is a szem és az arc érdekes, de a szőkék általában szépek.

Szóval szőkeként tuti találsz magadnak pasit :D

2011. aug. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Jó hogy feltetted ezt a kérdést mert azért ha tetszik ha nem kiderülnek alap dolgok,azaz hiába mondják sokan hogy nem divat már a vékonyság azért ott volt minden válaszba h ne legyen molett,dagi és fölös rajta,max kicsit elferditve.

Amúgy sportos vagy elegáns nő tetszik nektek jobban?

Hiába,akárki akármit mond sajnso ténlyeg számit a külső.

2011. aug. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 @'r00n válasza:
160 minimum jo testalkat adjon magára ne dohányozzon sztem ezek az alapok
2011. aug. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!