Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez egy p. cs! Kívánom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy p. cs! Kívánom és gyűlölöm is. Milyen csajok jönnek be egy 17 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki beszólt nekem meg két bnőmnek mert mi csak elsősök vagyunk míg ő harmadikos(gimiben vagyunk). h kislányok.. stb. már régebbóta ismerem látásból.Lényeg az h észrevettem h a napokban mintha bámulna meg kiáll az ablakban amikor az udvaron vagyunk. szóval.. idgegesít is a srác mert nagyon p*cs másrészt meg nagyon helyes is. a gyűlölet és a "kívánom" kavarog bennem. Meg akarom mutatni h igenis megtud értem őrülni még ha "kicsi" is lennék bár 1.ős barátai vannak ugyanúgy szóval nem értem. mivel KELTHETNÉM FEL A FIGYELMÉT? BESZÓLJAK NEKI V MI? SOS. !!
2011. okt. 18. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
flörtölj másokkal a társaságábna, oltogasd mások előtt, egyszer mosolyogj rá köszönj rá hangosan legközelebb meg szard le...stb mindig mást mutass magadból...az sem árt hha elmész fodrászhoz hogy új hajat csináltass...hidd el hogy észreveszik!!
2011. okt. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vegyél fel egy fekete cipőt, akár csizma is jó (lehetőleg barna vagy fekete), egy vastag fekete harisnyát, és egy rövid kockás szoknyát ( [link] ) <- ilyen stílusút. színe rajtad áll, és hozzá egy feszülős pólót. garantált a siker! ;) tuti észrevesz.
2011. okt. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
pippantsd le..:)
2011. okt. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 cynic ***** válasza:
tanulj meg írni, gyökér.
2011. okt. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért szólt be mert bejössz neki.Csak még éretlen,így fejezi ki magát.Nem is csodálom ha elsős barátai vannak.

Nyugi biztos tetszeni fogsz neki.

Csináld azt amit az 1. írt.

Az a lényeg,hogy ne legyen biztos a dolgában veled kapcsolatban.

2011. okt. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jó..oké igyekszem köszi:)
2011. okt. 18. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!