Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek Szunai Linda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Szunai Linda megérdemelte, hogy ő lett a 2011-es szépségkirálynő?

Figyelt kérdés
[link] Itt látható.
2011. aug. 8. 20:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
nme.
2011. aug. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
ha ez mellett tud rendesen főzni, gyereket nevelni akkor én elfogadnám
2011. aug. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
barátnőm nekem jobban tetszik...
2011. aug. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy a jelentkezők közül ő volt a legszebb, de én a való életben 1000 nála szebb csajt ismerek...
2011. aug. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
véleményem szerint a jelentkezők közül sokkal helyesebb csajok is voltak. de persze ízlések és pofonok. amúgy szimpatikusnak szimpatikus, de külsőleg nézve semmi extra.
2011. aug. 8. 20:05
 6/24 anonim ***** válasza:
csak ő volt szép közülök.. mindegyik undorító műpi.tsa volt.
2011. aug. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
20:02-es ez olyan aranyos volt : ) A válasz,hogy a barátnőd neked szebb,ilyet se gyakran hallani egy pasitól! : ) Amúgy szerintem volt tőle szebb is.Nagyon sok szép lány szaladgál az utcán,csak épp nem szeretnének szerepelni,stb.Láttam a reklámokban,aktívban a készülődésüket,és az igazat megvallva,szinte sokuk hihetetlenül csontsovány volt,semmi mellel és fenékkel,pózerstílussal,nem is tudom!Azt is furának tartom hogy a süket leányzó is bekerült az első háromba,nem azért,mert tényleg nagyon szép és a látottak alapján kedves,okos lány,de ő már könyörgöm alapból híres volt,neki alapból volt esélye egy karrierre,ez ugyan olyan mint a megasztár,vajon miért a Király Viktor nyert,talán mert a nővére a Király Linda és alapból híres,sok a pénz...Vagy Tóth Vera húga a Tóth Gabi,a nővérének csodálatosan szép a hangja,és ő róla már alig hallani,a húga meg mindenhol szerepel!A pénz beszél,a kutya meg ugat,ez a nagy harci helyzet! : (
2011. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy nem szép lány, de szerintem voltak ott sokkal szebb lányok is! Én szerintem az első háromba se tettem volna bele, de nem mi döntöttünk.

Ízlések és pofonok! :)

16/L

2011. aug. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondom hogy csúnya lenne, de én láttam már néhány "átlagos" lányt, akiknek inkább adtam volna ezt a díjat.
2011. aug. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Átlagos... Nincs benne semmi, számomra mind egyforma, smink nélkül azért megnézném az összeset.
2011. aug. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!