Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek Szunai Linda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Szunai Linda megérdemelte, hogy ő lett a 2011-es szépségkirálynő?

Figyelt kérdés
[link] Itt látható.
2011. aug. 8. 20:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Semmi extra nincs benne. Véletlenül sem szépség, maximum egy helyes lány.
2011. aug. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Azért itt nem kell lecsúnyázni, mert nagyon szép lány.

Sok szép lány van rajta kívül is az országban, de aki nem jelentkezik, az nem nyer.

A jelentkezők közül pedig ő volt a legszebb szerintem.

2011. aug. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

nagyon szép és természetes :) persze én is látok az utcán sokkal szebb lányokat..

18/L

2011. aug. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szép lány, szimpatikus, természetes szépség! Örülök, hogy ő nyerte meg :) A többi lány nem volt volt szép, ezért is nyerte ő meg a szépségversenyt.


17/L

2011. aug. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Mi néztük a párommal és ő egyáltalán nem tetszett egyikünknek sem. Én az egyik szőkét szerettem volna(már nem emlékszem a számára,talán 6,de nem biztos), a páromnak meg a rendőr csajszi jött be, vajon miért :-)


azt nem mondom, hogy nem érdemelte meg,mert nem sajnálom tőle,de tény, nekem is más tetszett. De ha őszinte kaarok lenni akkor egyik se volt annyira nagy szám, hogy szépségkirelynő legyen. Az utcán sokkal szebbek mászkálnak, na meg a Damak Jázmin (vagy ki) és a mostani nyertes között szerintem ég és föld van

2011. aug. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
majdnem mindegyik ugyan úgy nézett ki, ennyi erővel bárki lehett volna,nekem az egyik szőke és a vörös tetszett,de ők se voltak a legjobb nők,de még ők tetszettek a legjobban
2011. aug. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Hát ha a többi csaj is olyan csúnya volt, mint a 2 udvarhölgye, akkor simán megérdemelte.
2011. aug. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Szerintem a Bertók mariann (01) sokkal inkább megérdemelte volna :) (mellesleg ismerem a lányt személyesen, a Balcsin a szomszédunk :) ) Ja, és ALIG volt rajta smink a döntőn!!!

16/F

2011. aug. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Szerintem a Bertók Mariann (01) sokkal inkább megérdemelte volna :) (mellesleg ismerem a lányt személyesen, a Balcsin a szomszédunk :) ) Ja, és ALIG volt rajta smink a döntőn!!!

16/F

2011. aug. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Upsz, szorri.
2011. aug. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!